23 هزار تن روغن خوراکی احتکار شده کشف شد

ایسنا/اردبیل رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل گفت: با رصد اطلاعاتی و تلاش کارگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل 23 هزار تن روغن خوراکی که در انبارهای اردبیل احتکار شده بود، کشف و ضبط شد.

جعفری در جریان کشفیات جدید پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل اظهار کرد: با کسب اطلاعات مردمی و همچنین تلاش کارگاهان پلیس امنیت اقتصادی در اردبیل از دو انبار داخل شهر بیش از 23 هزار تن روغن خوراکی کشف شد تا در اختیار سازمان صمت قرار گرفته و برای عرضه به مردم در اختیار فروشگاه‌ها قرار گیرد.

وی تصریح کرد: ارزش روغن مکشوفه بیش از سه هزار و 300 میلیون ریال بوده که با همکاری پلیس امنیت اقتصادی و بازرسان سازمان صمت و تعزیرات ضمن بازدید از دو انبار اعلام شده، روغن‌های احتکار شده کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل گفت: در کنار روغن با پیگیری پلیس امنیت اقتصادی استان اردبیل 28 تن ام.دی.اف خام خارجی از شهرک صنعتی اردبیل کشف شد که ارزش این مواد مکشوفه نیز شش میلیارد ریال بوده است.

جعفری افزود: افراد سودجو و فرصت‌طلب با احتکار و انبار این محصولات سعی می‌کردند تا در روند عرضه محصولات ارائه شده به مردم خللی ایجاد شود اما با تلاش و پیگیری پلیس امنیت اقتصادی سعی بر این است تا از فعالیت افراد فرصت‌طلب و سودجو جلوگیری شود.

وی خاطر نشان کرد:‌ در این زمینه بیش از چهار نفر دستگیر و با پرونده تشکیل شده متهمان تحویل مراجع قضایی شدند.
جعفری از اهالی استان خواست تا گزارش خود را از احتکار و انبار کالاهای اساسی مردم در هر نقطه از استان با پلیس 110 در میان بگذارند تا کارگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان بتوانند پیگیر این مسائل و موضوعات باشند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید