آمریکا و اروپا حق شرط گذاشتن ندارند

ایسنا/بوشهر امام جمعه موقت بوشهر عنوان کرد: سیاست برگشت‌ناپذیر ایران درباره‌ی برجام، این است که آمریکا و اروپا حق شرط گذاشتن ندارند و تنها در صورت لغو تمام تحریم‌ها از سوی آنها و راستی‌آزمایی آن در عمل، ایران هم به تعهدات خود عمل می‌کند.

حجت‌الاسلام غلامرضا هاشمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه شهر بوشهر ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی خودرویی و موتوری سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار کرد: در طی ۴۲ سال گذشته دشمن از هر شگردی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی بهره برده امّا موفق نبوده و حضور همیشگی مردم در صحنه و حرکت بالنده‌ی ملت و کشور سند پویایی این انقلاب است.

وی با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان نیروی هوایی ارتش، افزود: ناکامی‌های جبهه استکبار در برابر ملت ایران متاثر از خطای محاسباتی آنان است و این خطا همچنان ادامه دارد زیرا دشمن درک درستی از عظمت مردم، هوشیاری رهبر و حرکت رو به جلوی ملت ایران نداشته و در عمل نیز راه به جایی نمی‌برند.

امام جمعه موقت بوشهر تاکید کرد: حماسه‌آفرینی و حضور متفاوت مردم در راهپیمایی و جشن پیروزی انقلاب در ۲۲ بهمن‌ماه امسال نسبت به سال‌های قبل اثرگذاری بیشتری دارد چرا که نشان از پویایی انقلاب است و بار دیگر خطای محاسباتی دشمن را پدیدار کرد.

حجت‌الاسلام هاشمی خاطرنشان کرد: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب نیز عنوان کرده‌اند، سیاست برگشت‌ناپذیر ایران درباره‌ی برجام، این است که آمریکا و اروپا حق شرط گذاشتن ندارند و تنها در صورت لغو تمام تحریم‌ها از سوی آنها و راستی‌آزمایی آن در عمل، ایران هم به تعهدات خود عمل می‌کند.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید