اعزام نصفه و نیمه دوومیدانی کاران پارالمپیکی به امارات

دوومیدانی کاران پارالمپیکی در حالی روز گذشته برای شرکت در مسابقات بین المللی عازم امارات شدند که هنوز برای سرمربی تیم ملی و دو نفر از دوومیدانی کاران نابینا و کم بینا ویزا صادر نشده است.

به گزارش ایسنا، دوومیدانی کاران پارالمپیکی در حالی روز گذشته برای شرکت در مسابقات بین المللی دوومیدانی عازم امارات شدند که هنوز ویزا برای بهمن رضایی سرمربی تیم ملی، بهزاد عزیزی (پرتابگر نیزه) و علی پیروز (پرتابگر دیسک) که هر دو ورزشکار نابینا و کم بینا هستند، ویزا صادر نشده است.

مسابقات بین المللی امارات برای کسب سهمیه و تایید کلاس بندی بین المللی است که دوومیدانی کاران برای شرکت در بازی های پارالمپیک توکیو باید در این تورنمنت شرکت کنند.

این مسابقات از امروز با انجام کلاس بندی بین المللی در فزاغ امارات آغاز و پس از دو روز کلاس بندی، مسابقات از ۲۱ بهمن در مواد مختلف شروع و تا ۲۶ بهمن ادامه خواهد داشت.

کاروان دوومیدانی معلولان و نابینایان و کم بینایان قرار بود با ۲۳ نفر (۸ ورزشکار معلول و ۸ ورزشکار نابینا و کم بینا) به همراه ۷ نفر دیگر به عنوان کادر فنی، پزشک، فیزیوتراپ و… به امارات اعزام شوند که هنوز ویزا برای سرمربی و دو ورزشکار دیگر صادر نشده است.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید