افتتاح فاز اول طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد

ایسنا/لرستان در طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد مساحت این بیمارستان از ۶ هزار مترمربع به بیش از ۲۰ هزار مترمربع خواهد رسید و علاوه بر ایجاد استانداردهای درمانی بخش‌های سی‌سی‌یو، آی سی یو، ان آی سی یو و پنج بخش ویژه بستری و تجهیزات کامل از جمله سی‌تی‌اسکن و ام آر آی به آن افزوده شده است.

طرح توسعه بیمارستان کوثر یکی از زیرساخت‌های مهم درمانی لرستان و بروجرد است که به همه مردم به‌خصوص کارگران و بازنشستگان خدمات درمانی و سلامت ارائه خواهد کرد.

با بهره‌برداری از این طرح درمانی زمینه ایجاد بیش از ۱۰۰ فرصت شغلی جدید فراهم خواهد شد.

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی دراین‌باره به ایسنا، گفت: به‌زودی درمانگاه به‌عنوان فاز اول از پروژه توسعه بیمارستان کوثر بروجرد افتتاح می‌شود.

وی تصریح کرد: درمانگاه فعلی ۳۵۰ متر مربع بوده که با افتتاح و بهره‌برداری درمانگاه جدید مساحت آن به ۳۶۰۰ مترمربع خواهد رسید.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: پروژه توسعه بیمارستان کوثر با پیگیری مستمر اینجانب و مساعدت سازمان تأمین اجتماعی کشور در حال اجراست.

گودرزی اضافه کرد: با توجه به اینکه تخت‌ها تعداد آن‌ها به ۳ برابر افزایش پیدا می‌کند فرصت مناسبی برای خدمت‌رسانی به مردم ایجاد خواهد شد.

وی بیان کرد: برای خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به جامعه کارگری طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد در حال انجام است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: با راه‌اندازی این طرح مردم بروجرد و بسیاری از مراجعین دیگر شهرها می‌توانند از خدمات این بیمارستان بهره‌مند شوند.

گودرزی عنوان کرد: باید فضای خدمات‌رسانی بهداشت و درمان را افزایش دهیم تا با این افزایش خدمات‌رسانی موجب افزایش رضایتمندی مراجعین شویم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید