امیدوارم هدیه خوبی به هواداران نفت مسجدسلیمان بدهیم

ایسنا/خوزستان مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: امیدواریم فردا مقابل آلومینیوم اراک با یک بازی شجاعانه، درگیرانه و قوی با نتیجه خوب از زمین خارج شویم و در آخرین بازی نیم فصل اول یک هدیه خوب به هواداران بدهیم و جایگاه خوبی کسب کنیم.

مجید محافظت‌کار در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک، اظهارکرد: اراک یک تیم بسیار سخت کوش با لایه های دفاعی مستحکم است. این تیم در چند هفته گذشته نیز نتایج خوبی کسب کرده و حریف قابل احترامی است و بازی سختی خواهد بود.

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: تیم ما هم تمرینات خوبی داشته و تیم حریف به خوبی توسط آقای حسینی آنالیز شده است. امیدواریم فردا با یک بازی شجاعانه، درگیرانه و خیلی قوی با نتیجه خوب از زمین خارج شویم و در آخرین بازی نیم فصل اول یک هدیه خوب به هواداران بدهیم و جایگاه خوبی کسب کنیم.

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: برای بازی فردا، محروم و مصدوم نداریم و تمام بازیکنان در شرایط ایده آل هستند.

وی درباره امتیازات نزدیک به هم تیم ها نیز عنوان کرد: تمام تیم ها تلاش می کنند و می خواهند برنده از زمین خارج شوند. شرایط نزدیک به هم است و تمام تیم ها به دنبال پیروزی هستند و برنامه ما نیز چیزی جز پیروزی نیست و بازیکنان مان با تمرکز بالا و تلاش صد چندان ان شاءالله بتوانند این مهم را رقم بزنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید