دانلود زیرنویس فیلم Deaw13 Thai Stand Up Comedy 2022 کمدین محبوب تایلندی Udom Taephanich در استند آپ کمدی تایلندی ویژه جدید Deaw13 خود به صحنه بزرگ باز می گردد که مشاهدات معمولی از زندگی او را پوشش می دهد و همچنین عمیقاً به تجربه کولونوسکوپی می پردازد. ویژه کمدی با شوخ طبعی درجه یک او و مشت های در محل پر شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Deaw13 Thai Stand Up Comedy 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Deaw13 Thai Stand Up Comedy 2022 کل فیلم ویژه به کارگردانی و نویسندگی Udom Taephanich است و مدت زمان آن دو ساعت و پنجاه و دو دقیقه است. علاوه بر این، در یک نمایش پرفروش بانکوک فیلمبرداری شد و عمدتاً به زبان تایلندی است.

اودوم تائفانیچ برنامه خود را با توجه به معترضان و مقررات دولتی با یک نکته سیاسی شروع می کند. بلافاصله پس از آن، Udom مهارت های داستان سرایی خود را به کار می گیرد تا حال و هوای مخاطب را ایجاد کند و برای شورش خنده آماده شود.

ویژه زمان اولیه خود را می گیرد تا لحن کمیک را تنظیم کند. در ابتدا، اودوم به دنبال داستان فیلم ویژه و اینکه چگونه توسط تیمش متقاعد شد که صومعه را ترک کند، می شود.

علاوه بر این، نیمه اول استندآپ سه ساعته موضوعات متعددی مانند مرگ، پیر شدن و مرور نتفلیکس را دنبال می کند. این بدان معنی است که باید یک شوخی کولونوسکوپی وجود داشته باشد که استخوان خنده دار مخاطب را قلقلک دهد. این یکی از نقاط برجسته نمایش است، جایی که اودوم تقریباً با حضور مداوم دختر طرفدار خود، عمل کولونوسکوپی خود را برای تماشاگران به تصویر می کشد.

زیرنویس فیلم Deaw13 Thai Stand Up Comedy 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Deaw13 Thai Stand Up Comedy 2022 بیت برای بیرون کشیدن هر ذره خنده از مخاطب کشیده می شود و در نهایت موفق به انجام این کار می شود. در این میان، کمدین گهگاه با مخاطب گفتگوی مستقیم می کند و عامل بازگشت خود را مطرح می کند. کل جمعیت با شادی واکنش نشان می دهند و با اودوم طنین انداز می شوند.

Udom همچنین در استندآپ خود وقتی در مورد زمانی که ما در مرور نتفلیکس تلف می کنیم صحبت می کند، متا می شود. او کل فرآیند فکری ما را در یک سری سکانس اجرا می‌کند که من بیشتر به آن‌ها مرتبط بودم. (وقت گذاشتن چند ساعت برای تصمیم گیری و تماشای بیش از حد یک ساعت خاص نمونه خوبی از آن است.)

کمدین تایلندی بیشتر به ولگردی از حالت‌های حواس پرتی فعلی می‌پردازد که به اتلاف وقت ما در سیاره زمین کمک می‌کند. او شامل چندین مشاهدات در مورد اینستاگرام، TikTok و به طور کلی رسانه های اجتماعی است. برخی از این موارد درجه یک هستند و باعث می شوند با خنده ارتباط برقرار کنید.

زیرنویس Deaw13 Thai Stand Up Comedy 2022 - بلو سابتايتل

همچنین چندین حکایت شخصی از زندگی Udom وجود دارد که در استندآپ ویژه آن ها را گرامی خواهید داشت. این شامل اطلاعات کاملی درباره ناموفق بودن تاریخ او می شود (به دلایل متعدد) که در نهایت او را به پایان شرم آور و در عین حال خنده دار می برد.

علاوه بر این، استندآپ ویژه به طور گسترده ای حول زندگی شخصی و شهرت او متمرکز است. با کامنتی تمسخرآمیز در مورد پیری و ظرافت های دور از دسترس او. علاوه بر این، او تولید طنز از مشاهدات روزانه را از دست نمی دهد و کل تجربه را کاملاً جهانی می کند.

طول استندآپ ویژه به خوبی با جابجایی های صاف متعادل است و کاملاً با شوخی ها و مشت های Udom همپوشانی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید