دانلود زیرنویس فیلم Hanagatami 2017 یک فیلم جنگی ژاپنی محصول 2017 به کارگردانی نوبوهیکو اوبایاشی است که بر اساس رمانی از کازوئو دان در سال 1937 ساخته شده است. این داستان حول محور توشیهیکو، بچه شانزده ساله‌ای می‌چرخد که با عمه‌اش در کاراتسو نقل مکان می‌کند، و در طول دهه 1970، [2] قبل از اینکه اوبایاشی فیلم خود را بسازد، با ساکنان شهر دوستی و روابط عاشقانه برقرار می‌کند. اولین کارگردانی فیلم با هاوس (1977) بود، اما تا 40 سال دیگر تولید نشد. قبل از تولید، اوبایاشی به سرطان مرحله چهارم تشخیص داده شد و تنها چند ماه به او فرصت زندگی دادند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/hanagatami-2017/

Hanagatami (2017) | MUBI

هاناگاتامی مورد تحسین قرار گرفت و جوایز متعددی از جمله جایزه بهترین فیلم در هفتاد و دومین دوره جوایز سینمایی ماینیچی به دست آورد. این سومین قسمت از یک سه‌گانه موضوعی از فیلم‌های ضدجنگ مدرن ساخته اوبایاشی، همراه با شکوفه‌های شکوفه به آسمان (2012) و هفت هفته (2014) است.

Hanagatami (2017) - IMDb

در بهار سال 1941، توشیهیکو شانزده ساله آمستردام را ترک می کند تا در کاراتسو، شهری کوچک در سواحل غربی ژاپن، به مدرسه برود، جایی که عمه او کیکو از پسر عموی بیمارش مینا مراقبت می کند. غوطه ور در طبیعت و فرهنگ ساحلی، توشیهیکو. به زودی با دیگر نوجوانان خارق‌العاده شهر دوست می‌شود، زیرا همه آنها با کشش گرانشی اجتناب‌ناپذیر جنگ دست و پنجه نرم می‌کنند.

Hanagatami | Movie review – The Upcoming

شیلینگ، مارک (27 اکتبر 2019). “جشنواره فیلم توکیو: نوبوهیکو اوبایاشی دوباره وارد هزارتوی سینما می شود”. Variety. بازیابی در 11 آوریل 2020.

دیدگاهتان را بنویسید