درخواست نماینده رودبار از دولت برای ساماندهی نیروهای شرکتی

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست که نیروهای طرح، حجمی و شرکتی را ساماندهی کرده و شرکت های واسطه گر را حذف کند.

به گزارش ایسنا، مهرداد گودرزوند چگینی در جلسه علنی امروز (یکششنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با اشاره به بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۱ بیان کرد: از دولت می‌خواهم نیروهای طرح، حجمی و شرکتی را سازماندهی و شرکت‌های واسطه‌گر را حذف کند تا کسانی که در بخش های مختلف فعالیت می کنند بتوانند از مزایای معنوی و مادی آن بهره‌ مند شوند.

نماینده مردم رودبار در تذکری خطاب به وزیر کشور افزود: ۶ ماه از رانش کوه در روستای خرشک رودبار می‌گذرد و همچنان مردم آن بلاتکلیف هستند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری خطاب به وزیر نیرو خواستار تعیین تکلیف پروژه خط انتقال تصفیه‌ خانه سد منطقه رودبار شد که به ۵ شهر و ۲۸ روستا آبرسانی شد.

گودرزوند در ادامه در تذکری خطاب به وزیر نفت بیان کرد: ۲۲ کیلومتر خطوط لوله انتقال گاز که حریم ۲۵۰ کیلومتری منطقه را گرفته مشکلاتی برای مردم، عمران و آبادانی شهرستان ایجاد کرده است. همچنین ۱۲ روستای منطقه فاقد گاز هستند که باید این مشکل حل شود.

نماینده مردم رودبار در تذکر دیگری خطاب به وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار تسریع در اجرای لایحه رتبه‌بندی شد.

وی در پایان خواستار رسیدگی به وضعیت راه‌های فرعی حوزه انتخابیه از سوی وزیر راه و شهرسازی شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید