پارک ها و وسایل بازی کودکان در قم دائما ضدعفونی می شود

ایسنا/قم مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به راه‌اندازی پویش هنوز تموم نشده گفت: ضدعفونی کردن المان‌ها، سرویس‌های بهداشتی و وسایل بازی کودکان در بوستان‌ها به‌صورت مستمر انجام می‌شود

سید محسن میرهادی با اشاره به راه‌اندازی پویش هنوز تموم نشده، اظهار داشت: هدف از راه‌اندازی این پویش در خصوص فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی به شهروندان یادآوری این نکته است که عادی انگاری شرایط می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم خاطرنشان کرد: عادی انگاری می‌تواند سبب شود شهری که ازنظر نموداری در رسته پایین‌ترین مورد ابتلا قرار گرفته است مجدداً به روزهای اولیه باز گردد.

میرهادی با اشاره به اقدامات انجام‌شده برای این پویش همگانی و اطلاع‌رسانی از طریق نصب بنر به شهروندان و همچنین نصب استیکر پشت تاکسی‌ها و داخل اتوبوس‌ها، تصریح کرد: ضدعفونی کردن المان، سرویس‌های بهداشتی و وسایل بازی کودکان در بوستان‌ها به‌صورت مستمر انجام می‌شود، بنابراین بازگشایی بوستان‌ها اگر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی همراه باشد، مشکلی به وجود نمی‌آورد.

وی با بیان اینکه ابلاغ برنامه‌ای منسجم میان سازمان‌های هفت‌گانه معاونت خدمات شهری انجام‌شده است، افزود: تذکرات و اطلاع‌رسانی به شهروندان از طریق ۳۵ برج اذان‌گو نصب‌شده در بوستان‌ها و سطح شهر انجام می‌شود.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با تأکید بر انتشار پیام‌های هشداری از طریق سامانه پیامکی و فضای مجازی به شهروندان، عنوان کرد: سامانه ۱۳۷ با موضوع هشتک هنوز تمام نشده آماده اطلاع‌رسانی و دادن هشدارهای لازم در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی به شهروندان است.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید