پاسخ پولادگر درباره تجدید انتخابات تکواندو: هنوز تصمیمی گرفته نشده است

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: شنا یکی از رشته‌های مهم و ویژه در بین رشته های ورزشی است و همه باید با رییس فدراسیون همراه باشند.

به گزارش ایسنا، محمد پولادگر معاون وزیر ورزش قهرمانی در مورد برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون شنا بیان کرد: امروز روز مهمی برای فدراسیون شنا بود. سکان‌دار هدایت این فدراسیون امروز مشخص شد تا با برنامه‌هایش باعث رشد این رشته شود. رسمیت مجمع را با حضور ۵۴ نفر اعلام می‌کنم. فرصت برای حرف زدن کم اما فرصت برای عمل زیاد است.

پولادگر در ادامه گفت: رشته شنا یکی از رشته های مهم و ویژه در بین رشته های ورزشی است. جزو رشته های پایه است و هر چه این رشته توسعه داشته باشد مهم است. دوستان اساسنامه جدید را مطالعه کردند. مهمترین نکته آن این است که جامعه ورزشی کشور از بلوغ برخوردار است. همه چیز براساس خرد و تصمیم مجمع انتخاب می‌شود. قبلا اینگونه نبود. شماها مسئول هستید برای هر انتخاب. از همه شما می‌خواهم که همراه رئیس فدراسیون باشید و در دوره پیش رو او را کمک کنید.

پولادگر در جمع خبرنگاران نیز گفت: امیدوارم با توجه به قدمتی که آقای رضوانی دارد در این چهار سال پیش رو، تصمیمات درست و منطقی بگیرد و شاهد بالندگی این رشته باشیم.

او در مورد انصراف 2 نفر از کاندیداها از انتخابات شنا گفت:یک نفر انصراف داد  و یک نفر حاضر نشد و انتخابات با حضور یک کاندیدا برگزار شد. اعضای مجمع مختار بودند که رای مثبت یا منفی بدهند  و هیچ مشکلی نبود و رضوانی از اعضا رای اعتماد گرفت.

او در پاسخ به این پرسش که انتخابات فدراسیون تکواندو تجدید می شود یا خیر؟ تصریح کرد:  هنوز تصمیمی گرفته نشده است و اطلاعی ندارم.

پولادگر در مورد حذف استقلال  و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا نیز  تاکید کرد: من را معذور بدارید چون  هنوز اطلاعات جامعی ندارم تا بتوانم برای مردم صحبت کنم.

معاون قهرمانی وزارت ورزش در مورد تعویق انتخابات سه فدراسیون و اینکه گفته می شود چون گزینه وزارت ورزش تایید نشده انتخابات به تعویق افتاده است؟ گفت: اصلا چنین چیزی نیست و به جز رشته تیراندازی تاریخ انتخابات بقیه فدراسیون ها اعلام شد.

او در مورد مطرح شدن شائبه مهندسی انتخابات فدراسیون اسکیت بیان کرد: شائبه ای نیست و ان شاءالله برگزار می شود. این کم لطفی است که این مباحث مطرح می شود. دلیل خاصی را برای تعویق انتخابات نمی دانم که بخواهم اظهار نظر کنم . شرایط  برای برگزاری مجمع نبود و برای همین تاریخ جدید را اعلام کردیم.

پولادگر در پاسخ به این پرسش که گفته می شود خطر حذف، تیم ملی فوتبال را هم تهدید می کند و برنامه ای برای جلوگیر ی از این اتفاق دارند؟ گفت: نمی دانم، ان شاءالله این اتفاق نمی افتد و تمام تلاشمان را می کنیم که چنین چیزی رخ ندهد.

او در مورد بلاتکلیفی فدراسیون وزنه برداری نیز تصریح کرد: ان‌شاءالله تصممیات آتی گرفته می شود.

منبع: ايسنا

دیدگاهتان را بنویسید