پایش کیفیت آموزش سرلوحه تمامی مدارس باشد

ایسنا/مازندران معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: پایش کیفیت باید سرلوحه کار تمامی مدارس اعم از عادی و خاص باشد.

علی دهقان در جلسه کیفیت بخشی به آموزش با حضور مسئولین ادارات دوره‌های تحصیلی و مسئولین مدارس خاص اظهار داشت: پایش و ارتقا کیفیت آموزش باید دغدغه همگان به ویژه مسئولین حوزه آموزش و مدیران باشد.

این مقام مسئول افزود: در زیست بوم جدید که امکان ارائه خدمات آموزشی حضوری به همه دانش‌آموزان و در همه مدارس تقریبا ممکن نیست همه موظفند فرایند یاددهی-یادگیری را به‌طور مستمر رصد کنند و ارتقا کیفیت آموزش در کلیه مدارس در دستور کار قرار گیرد.

وی تصریح کرد: نظارت میدانی مسئولین آموزش و مدیران مدارس بر ارائه با کیفیت تدریس و جلوگیری از شکل‌گیری بی‌سوادی پنهان با تشکیل کمیته‌های کیفیت بخشی به آموزش در ادارات و مدارس تابعه با جدیت پیگیری گردد.

دهقان از مسئولین ذیربط خواست بازدید از مدارس بصورت حضوری و مجازی جهت بررسی ارتقا یا افت شاخص‌های آموزشی به‌ویژه در نیم‌سال دوم به‌صورت روزانه پیگیری شود و با الگوگیری از تجربیات موفق ماه‌های گذشته چالش‌ها را به حداقل رسانده و شرایط پایدار برای تدریس با کیفیت به دانش‌آموزان فراهم شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید