دانلود زیرنویس فیلم A Dose of Happiness 2019 بزرگترین گردهمایی فیلم داخلی بلغارستان، جشنواره فیلم گلدن رز، امسال دو سورپرایز بسیار دلپذیر را ارائه کرد: دو فیلم اول کاملاً مستقل که توسط بازیگران ساخته شد. یکی از آنها فیلم Till the Final Caprice اثر ایوان یوروکوف و دیگری A Dose of Happiness اثر یانا تیتووا است که در واقع هیئت داوران به رهبری دو کارگردان بلغاری کریستینا گروزوا و پتار والچانوف را مجذوب خود کرد و آنها را متقاعد کرد که بهترین فیلم اول را به آن اهدا کنند. جایزه. فیلمی کاربردی و ساده، یک دوز شادی موفق می شود در کانون توجهات به اعتیاد به مواد مخدر بتابد، موضوعی که به ندرت در اروپای شرقی به طور عمومی مورد بحث قرار می گیرد، اگرچه تعداد معتادان سال به سال در حال افزایش است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/a-dose-of-happiness-2019/

A Dose of Happiness Soundtrack Tracklist | A Dose of Happiness (2019) -  YouTube

زیرنویس فیلم A Dose of Happiness 2019 این فیلم بر اساس کتاب زندگی‌نامه‌ای Fall and Salvation نوشته روزنامه‌نگار Vessela Toteva، هشت سال مبارزه شخصی با اعتیاد به هروئین و متادون را بررسی می‌کند. ما وسلا (با بازی والنتینا کارولوا، دختر توتوا در زندگی واقعی) را از همان ابتدا ملاقات می کنیم، جایی که او به عنوان یک مادر بسیار جوان، اشتیاق تازه یافته شوهرش (الکساندار الکسیف) به زندگی مسیحی را رد می کند و تبدیل به یک دختر مهمانی می شود. چند سیگار با بوی خنده دار بعد، وسلا یک روز صبح خود را در ترک دردناک می بیند، تنها راه حل او ادامه استفاده از داروهای قوی تر و قوی تر است.

A Dose of Happiness هیچ زمینه جدیدی را در سینمای بلغارستان ایجاد نمی کند، اما صداقت و همدلی چشمگیری را ارائه می دهد که ممکن است مخاطب را خلع سلاح کند. به نظر می رسد این فیلم برای تبدیل شدن به یک غذای هشدار دهنده به ویژه برای بینندگان جوان طراحی شده است، زیرا نشان می دهد که چقدر راحت می توانیم معتاد شویم و مبارزه با اعتیاد چقدر سخت است. ما می توانیم به راحتی تصور کنیم که این ویژگی در مدارس متوسطه و دانشگاه ها بررسی شود، بحثی را در مورد اعتیاد باز کند و همچنین پیام بسیار مهمی را منتقل کند: این که رستگاری ممکن است.

A Dose of Happiness (2019) - IMDb

زیرنویس A Dose of Happiness 2019 تیتووا که فیلمنامه را نیز نوشته است، شخصیت های مختلفی را احاطه کرده است که برخی از آنها فرشتگان نگهبان و برخی شیاطین وسوسه کننده هستند. در میان آنها جورو (دیمیتر نیکولوف همیشه تأثیرگذار) است، مرد جوانی که بخشی از همراهان وسلا از مصرف کنندگان مواد مخدر است و به مخاطب نشان می دهد که چقدر آسان است که مجذوب دنیایی خاص شوید، هنجارهای اجتماعی را کنار بگذارید و به دوز بعدی شادی شما تسلیم شوید.

درام تقریباً واقعی تأثیرات اعتیاد را بر زندگی فرد نشان می دهد. این واقعیت که وسلا یک دختر بسیار خردسال به نام والنتینا دارد (با بازی آیا الکسیف، سوفیا بوریسووا و استلا بوریسووا در سنین مختلف)، در زمینه‌سازی اعتیاد بسیار کارآمد است: چگونه می‌توان چنین دختر کاملی داشت و در عین حال وسواس داشت که کجا کجاست. اصلاح بعدی از طرف می آید؟ تیتووا از چند صحنه دلخراش استفاده می‌کند – برای مثال، صحنه‌ای که در آن وسلا در صندلی جلوی ماشین به خود هروئین تزریق می‌کند در حالی که از والنتینا که روی صندلی عقب است می‌خواهد چشمانش را بسته نگه دارد. دختر جوان چشمانش را باز می کند، نگاه می کند که مادرش در حالی که هروئین در رگ هایش می گذرد به یک غول تبدیل می شود و سپس اشک روی گونه هایش جاری می شود.

Review: A Dose of Happiness - Cineuropa

با کمک دکتر مارتین بالکانسکی، تیتووا از چند تکنیک، از جمله PoV استفاده می‌کند تا به مخاطب نشان دهد که یک معتاد به مواد مخدر، چه قبل و چه بعد از مصرف، جهان را چگونه می‌بیند. شخصیت‌های کابوس‌وار در زوایای ناراحت‌کننده و با استفاده از رنگ‌های زنده عکس‌برداری می‌شوند، در حالی که زمان به عنصر مهم داستان تبدیل می‌شود و نشان می‌دهد که چگونه معتاد به تدریج به ورطه می‌لغزد، روابط را از بین می‌برد و به اعضای نزدیک خانواده خیانت می‌کند. یافتن راه کارآمدتر و ساده تر برای منصرف کردن یک نوجوان از مصرف مواد، دشوار است.

A Dose of Happiness به طور مستقل توسط استودیوی No Blink بلغارستان تولید شد و توسط دیگر گروه‌های بلغاری bTV Studios، Brod Film، B2Y و Dream Team Films و بریتانیایی Reason8 تولید شد. ده ها شرکت و مشارکت کنندگان خصوصی از تولید حمایت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید