iPhone 14

به گزارش تارگت نیوز و به نقل از گسمارنا گفته می شود که آیفون SE 4 اپل که در سال 2024 عرضه می شود، طراحی شبیه به آیفون 14 دارد. اکنون می شنویم که آیفون SE 4 از باتری آیفون 14 نیز استفاده خواهد کرد.

این اطلاعات از MacRumors آمده است که ادعا می کند نمونه های اولیه آیفون SE 4 – دارای شناسه دستگاه D59 – مجهز به باتری های Li-Ion با کد مدل A2863 دیده شده اند. این همان باتری مورد استفاده برای آیفون 14 با ظرفیت 3279 میلی آمپر ساعت است.

منبع ادعا می کند که مستندات طراحی داخلی آیفون SE 4 نیز این موضوع را تایید می کند. اگر اپل از این باتری برای آیفون SE 4 استفاده کند، 1261 میلی آمپر ساعت نسبت به سلول آیفون SE 3 افزایش خواهد داشت.

با این حال، شایان ذکر است که این اطلاعات برای واحدهای پیش‌تولید است و برنامه‌ها همیشه می‌توانند تغییر کنند، بنابراین چیزی متفاوت از آنچه شایعات ما را باور می‌کردند، به ما می‌دهد.

شایعات قبلی ادعا می‌کردند که آیفون SE 4 دارای نمایشگر OLED است که از BOE تهیه می‌شود و آن را به اولین مدل SE تبدیل می‌کند که از LCD تغییر می‌کند. همچنین گفته می شود که دارای دکمه Action و پورت USB-C است.

دیدگاهتان را بنویسید