دانلود زیرنویس فیلم Bábovky 2020 داستان های قهرمانان بابوفکا به ما نشان می دهد که برخی از برخوردها می توانند زندگی را برای همیشه تغییر دهند. ما همه به هم متصل هستیم. روابط، کار، تصادف، نفرت یا عشق. همه ما بخشی از پیچیده ترین شبکه ای هستیم که با احساسات آمیخته شده است که شامل طنز، کنایه، درد، تنش و البته عشق و شور است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/babovky-2020/

Bábovky (2020) - Recenze, Galerie, Videa a Články

پس از برداشت‌های فراوان… هونزا (کریستوف هادک) و کلارا (ترزا رامبا) والدین دوقلوها و صاحب کارخانه شراب‌سازی شدند. با این حال، نگرانی های روزمره آنها را از خود دور کرده و در حال حاضر جدا از هم زندگی می کنند. این داستان رنسانس عشق آنها در مناظر زیبای موراویای جنوبی است.

Filmspot: Bábovky – Recenze – 40%

برای Klára و Honza، زمان تعیین کننده سال شراب در راه است – وینتیج. در شرایط دراماتیک، هونزا سال ها بعد با دوستش ژیرکا (لوکاش لانگ ماجر) آشنا می شود. او مشتاقانه برای بازدید از موراویا برای کمک به برداشت محصول جمع می شود که البته او اصلاً درک نمی کند. در همان زمان از هونزا پنهان می کنند که پسر نوجوانش کوبا را که با آنها همسفر است ربوده است و او از بدهی هایی که در مدت ندیده همدیگر را هک کرده فرار می کند.

Bábovky (2020) - IMDb

هونزا و کلارا روی سرشان مشکل دارند. او علاوه بر ازدواج، چگونگی کمک به کارخانه شراب سازی شکست خورده و جلوگیری از سرقت در تاکستان ها را حل می کند. علاوه بر این، کلارا با توطئه های کارمند هامپل و تعصبات اطراف دست و پنجه نرم می کند، که معتقد نیستند به عنوان یک زن می تواند شراب باکیفیت درست کند و از سایه پدرش فراتر رود (Václav Postránecký).

دیدگاهتان را بنویسید