دانلود زیرنویس فیلم Blade the Iron Cross 2020 یک فیلم تیغه انفرادی است که اولین بار در اوایل سال 2019 در مجله دلیریوم اعلام شد. این فیلم با پرچم “ده مرگبار” ساخته شده است که ده فیلم ماه کامل است که به صورت زنده در مقابل دیدگان مخاطبان تولید شده است. و دارای وب‌کم‌هایی در مجموعه بود تا فیلمسازان و طرفداران مبتدی بتوانند فرصتی برای مشاهده مکانیسم تولید یک فیلم داشته باشند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/blade-the-iron-cross-2020/

Blade: The Iron Cross [Official] Teaser - YouTube

زیرنویس فیلم Blade the Iron Cross 2020 این فیلم مستقیماً پس از وقایع Puppet Master: Axis Termination روی می‌دهد و شخصیت الیزا ایوانوف را درگیر می‌کند که اکنون یک روزنامه‌نگار جنگی شده است و فقط Blade را بازی می‌کند و بقیه عروسک‌ها از آن جدا نخواهند بود. این اولین بار است که یک عروسک از این فرنچایز فیلم اسپین آف خود را دارد. این فیلم برای اولین بار در آمازون پخش خواهد شد.

Blade the Iron Cross (2020) - IMDb

زیرنویس Blade the Iron Cross 2020 دهه‌هاست که طرفداران آن را فریاد می‌زدند، و اکنون ماه کامل با اولین نمایش مستقل یکی از محبوب‌ترین (و ترسناک‌ترین) شخصیت‌هایش ارائه می‌کند: عروسک دیوانه قلاب‌دار، BLADE! سریال PUPPET MASTER چارلز باند همچنان ادامه دارد که شیطانی غیرقابل توصیف از گذشته بلید در قالب یک دانشمند نازی قاتل به نام دکتر هاوزر ظاهر می شود.

Review] 'Blade: The Iron Cross' Is a Rusty Spin-Off That Sidelines Its Hero

با کشف جنایات فجیع هاوزر، روزنامه نگار جنگ روانی، الیزا ایوانوف، بلید را بیدار می کند و با هم سفر خونین انتقام آغاز می شود. این ارتش مرده زنده شده آقای هاوزر در مقابل یک عروسک تسخیر شده و یک روشن بین زیبای انتقام جو است! چه کسی برنده خواهد شد و چگونه بر جهان ماه کامل تأثیر می گذارد؟ در BLADE: THE IRON CROSS آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید