دانلود زیرنویس فیلم Confession 2022 بیشتر بحث های پیش از انتشار درباره Confession، (با فیلم قاتل زنجیره ای 2020 اعتراف اشتباه نشود) بر روی ستاره های آن Colm Meaney (Star Trek: Deep Space Nine, Gangs of London) و Stephen Moyer (True Blood, Godzilla) متمرکز بود: پادشاه هیولاها) و اگرچه هر دوی آنها بازیگران عالی هستند، به همین دلیل تصمیم گرفتم آن را مرور کنم.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/confession-2022/

Confession (2022) Review - RESO

من بیشتر به نویسنده/کارگردان دیوید بتون یک/کی/رونی تامپسون علاقه داشتم. به عنوان رونی تامپسون، او کارگردانی فیلم هیجان انگیز Tower Block را بر عهده داشت، اما نه نویسندگی. کنجکاو بودم ببینم که او برای ایفای هر دو نقش چه کاری می تواند انجام دهد. کارگردانی نشده، The Banishing، یک داستان ارواح لذت بخش که محتوای مذهبی قابل توجهی نیز داشت.

Confession (2022) | Where to Stream and Watch | Decider

پس از یک مقدمه نسبتاً رمزآلود، ما به پدر پیتر (کلم مینی) می‌پیوندیم که او در حال اتمام وظایفش برای عصر است. این با ضربه‌ای به در قطع می‌شود و نمی‌خواهم با «قرار است برای عصر قفل کنم» منصرف شویم. و او می خواهد بداند که کلیسا چند خروجی دارد.اولین چیزی که در مورد او متوجه می شویم اسلحه اش است، دوم زخم خونین در پهلویش.و می خواهد بداند که کلیسا چند خروجی دارد.

حالا، اگر فکر می‌کنید همه اینها برای نوعی سناریوی محاصره است، دوباره فکر کنید. اعتراف یک فیلم هیجان‌انگیز است، اما از انواع اکشن آن نیست. این یک داستان دیالوگ محور است که در زمان واقعی و در زمان صحبت دو مرد و در نهایت پخش می‌شود. شروع به یافتن زمینه های مشترک می کنند، شاید بیشتر از آن چیزی که بخواهند اعتراف کنند.

بیشتر اعتراف یک فیلم دو شخصیتی است، اگرچه بیننده از همان ابتدا می‌داند که شخص دیگری در کلیسا حضور دارد. ویلو (کلر-هوپ آشیتی، جیمی: همه در کنار من هستند، مظنونان) نیز مسلح و مجروح است. او می‌داند که ویکتور کیست، اما این تمام چیزی است که تا زمان بعدی در مورد او گفته شد.

Confession (2022) Review - RESO

چیزی که ما به دست می آوریم دیالوگ های زیادی است که با پیچ و خم ها و افشاگری ها در طول شب پر شده است. برخی از اینها تکان دهنده هستند، برخی پیش پا افتاده هستند و یک زن و شوهر باعث شدند من بخواهم چشمانم را بچرخانم. در بیشتر موارد، بتون آن را جالب نگه می دارد. اما لحظاتی وجود دارد که انگار خودش را در گوشه ای نوشته است و باید تعلیق ناباوری تماشاگر را دراز کند تا از آن خارج شود.

این امر به ویژه پس از اینکه در یکی از معدود صحنه‌های اکشن واقعی فیلم، ویلو خودش را نشان می‌دهد و اعتراف تبدیل به یک گفتگوی سه‌طرفه می‌شود، صادق است.همچنین در آن زمان است که متوجه می‌شویم، علی‌رغم فیلم‌برداری در Debenham، Stowmarket انگلستان، در ماساچوست آمریکا اتفاق می‌افتد. وقتی ویلو حقوق میراندای ویکتور را می خواند و شناسنامه پلیس ایالتی MA را نشان می دهد.

نتیجه فیلمی است که شبیه اقتباسی از یک نمایش صحنه ای با بازیگران بسیار کوچک و بیشتر یک لوکیشن، شبستان کلیسا است. و همانطور که اشاره شد، دیالوگ های زیاد و اکشن فیزیکی بسیار کم. تنش به وجود می آید. و با توجه به اقدامات ویکتور و ویلو که آسان نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید