دانلود زیرنویس فیلم David and the Elves 2021 دیوید و الف ها یک فیلم کمدی کریسمس لهستانی به کارگردانی Michał Rogalski بر اساس فیلمنامه Mateusz Kuczewski و Marcin Baczyński است. این فیلم در 6 دسامبر 2021 در سراسر جهان در نتفلیکس منتشر شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/david-and-the-elves-2021/

Is David and the Elves (2021) on Netflix Netherlands?

زیرنویس فیلم David and the Elves 2021 پسر جوانی به نام دیوید (سیپریان گرابوفسکی) با والدینش (آنا اسمولوویک، میکال چرنسکی) و پدربزرگ و مادربزرگش در کوه های تاترا با خوشی زندگی می کند. خانواده او سنت های کریسمس را پرورش می دهند. همه چیز تغییر می کند وقتی او با پدر و مادرش که اکنون کار بسیار بیشتری دارند به ورشو نقل مکان می کند.

David And The Elves | Official English Trailer | Netflix - YouTube

 

زیرنویس David and the Elves 2021 در فصل بعدی کریسمس، یک جن محبوب بابانوئل به نام آلبرت (جاکوب زاجاک) از قطب شمال فرار می‌کند تا دیوید را پیدا کند و فکر می‌کند که می‌تواند به او کمک کند تا قدرت کریسمس خود را بازگرداند. آلبرت معتقد است که مردم او را دوست دارند، اما واقعیت متفاوت است. دیوید و جن به سفری به خانه پدربزرگ و مادربزرگش می روند. همزمان بابا نوئل (سزاری ژاک) با خانم کلاوس (مونیکا کرزیوکوفسکا) و والدین دیوید سعی می کنند آنها را پیدا کرده و نجات دهند.

David and the Elves (David en de Kerstelfjes) (2021) - Netflix Nederland -  Films en Series on demand

این فیلم بیشتر در زاکوپان و ورشو لهستان فیلمبرداری شده است. در 6 دسامبر 2021 منتشر شد. نسخه انگلیسی به صورت دوبله یا زیرنویس موجود است.

 

دیدگاهتان را بنویسید