دانلود زیرنویس فیلم Elvis 2022 الویس یک فیلم درام موزیکال زندگی‌نامه‌ای درباره الویس پریسلی به کارگردانی باز لورمن است که بر اساس فیلمنامه‌ای توسط لورمن، سام برومل، کریگ پیرس و جرمی دونر، با داستانی از لورمن و دونر نوشته شده است. آستین باتلر و تام هنکس به ایفای نقش می پردازند و هلن تامسون، ریچارد روکسبورگ، اولیویا دی جونگ، لوک بریس، ناتاشا باست، دیوید ونهام، کلوین هریسون جونیور، خاویر ساموئل و کودی اسمیت-مک فی در نقش های فرعی هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/elvis-2022/

Baz Luhrmann's Elvis Presley Biopic Pushed to 2022 Release – The Hollywood  Reporter

زیرنویس فیلم Elvis 2022 این فیلم زندگی و حرفه الویس پریسلی خواننده و بازیگر، “سلطان راک اند رول” را از روزهای اولیه کودکی تا تبدیل شدن به یک ستاره راک و سینما روایت می کند.

این پروژه اولین بار در آوریل 2014 اعلام شد، زمانی که باز لورمن برای کارگردانی فیلم وارد مذاکره شد و کلی مارسل فیلمنامه را نوشت.

تا مارس 2019، زمانی که تام هنکس برای نقش سرهنگ تام پارکر انتخاب شد، هیچ پیشرفت بیشتری در مورد این فیلم اعلام نشد. لورمن به عنوان کارگردان تنظیم شد و همچنین سام برومل و کریگ پیرس را جایگزین مارسل به عنوان فیلمنامه نویس کرد. در ماه جولای، انسل الگورت، مایلز تلر، آستین باتلر، آرون تیلور جانسون و هری استایلز پیشتازان نقش پریسلی بودند و باتلر در اواخر همان ماه این نقش را برنده شد. در اکتبر، اولیویا دی جونگ برای ایفای نقش پریسیلا پریسلی انتخاب شد. مگی جیلنهال و روفوس سیول در فوریه 2020 برای نقش گلدیس و ورنون پریسلی و یولا در نقش خواهر روزتا تارپ انتخاب شدند.

Elvis (2022) - IMDb

زیرنویس Elvis 2022 عکاسی اصلی در 28 ژانویه 2020 در استرالیا آغاز شد. در 12 مارس 2020، زمانی که هنکس و همسرش ریتا ویلسون در طول همه‌گیری ویروس کرونا مثبت شدند، تولید متوقف شد. فیلمبرداری در 23 سپتامبر از سر گرفته شد.

در سپتامبر 2020، لوک بریس، ریچارد راکسبورگ، هلن تامسون، داکر مونتگومری، ناتاشا باست، خاویر ساموئل، لئون فورد، کیت مولوانی، گرت دیویس، چارلز گراندز، جاش مک‌کانویل و آدام دان به بازیگران فیلم پیوستند. راکسبورگ و تامسون به ترتیب جایگزین سول و جیلنهال شدند که به دلیل درگیری‌های برنامه‌ریزی ناشی از تاخیر تیراندازی مجبور به ترک تحصیل شدند.  کلوین هریسون جونیور در ماه دسامبر اعلام شد که نقش بی بی کینگ را بازی خواهد کرد. در ژانویه 2021، گزارش شد که آلتون میسون قرار است نقش ریچارد کوچولو را در این فیلم به تصویر بکشد.

Elvis' Trailer: Austin Butler Stars in Baz Luhrmann's Upcoming Biopic -  Variety

الویس قرار است توسط Warner Bros. Pictures در 24 ژوئن 2022 در ایالات متحده منتشر شود. قبلاً قرار بود در 1 اکتبر 2021 منتشر شود، قبل از اینکه تا 5 نوامبر 2021 به دلیل همه‌گیری کووید-19 به تعویق بیفتد، و بعداً تا 3 ژوئن 2022. این فیلم به‌عنوان بخشی از اعلامیه دسامبر 2020 توسط Warner Bros. Pictures برای اولین نمایش کل لوحۀ خود در سال 2021 به طور همزمان در سینماها و HBO Max، قبل از اینکه فیلم رسماً به سال 2022 منتقل شود، فهرست نشده بود. 45 روز پس از اکران آن در HBO Max پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید