دانلود زیرنویس فیلم Glasshouse 2021 گلس‌خانه (به انگلیسی: Glasshouse) یک فیلم هیجان‌انگیز دیستوپیایی محصول ۲۰۲۱ آفریقای جنوبی به کارگردانی کلسی ایگان در اولین فیلم بلند خود و نویسندگی مشترک اگان و اما لونگیسوا د وت است. این فیلم برای اولین بار در جشنواره بین‌المللی فیلم فانتزی 2021 به نمایش درآمد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/glasshouse-2021/

Glasshouse (2021) - IMDb

برای اولین بار در سه گانه، برای پخش در باکس آفیس DStv و در Showmax در فوریه 2022 در دسترس خواهد بود. پس از نمایش در 2021 Sci-Fi-London، در 10 ژانویه 2022 یک نسخه دیجیتالی در بریتانیا منتشر شد که توسط Signature Entertainment توزیع شد.

Glasshouse (2021) - IMDb

زمانی که سمی شبیه زوال عقل که خاطرات مردم را به نام «شرد» پاک می‌کند، پخش می‌شود، خانواده‌ای متشکل از یک مادر، سه دختر و یک پسر خود را در گلخانه‌ای جدا می‌کنند که مادر به آن پناهگاه می‌گوید. زمانی که دختر بزرگ غریبه ای مجروح را به خانه خود دعوت می کند، بیکاری تشریفاتی آنها مختل می شود.

Glasshouse (2021) - IMDb

عکاسی اصلی در اکتبر 2020 در کیپ شرقی انجام شد. دی وت که در این استان بزرگ شد، فیلمنامه را با در نظر گرفتن کنسرواتوار پیرسون در پارک سنت جورج نوشت. شهرداری خلیج نلسون ماندلا به سازندگان اجازه داد تا از آن به عنوان محل فیلمبرداری به مدت شش هفته استفاده کنند و آنها گروه محلی را برای فیلم استخدام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید