دانلود زیرنویس فیلم Good Luck Sakhi 2022 موفق باشید ساخی یک فیلم کمدی ورزشی به زبان تلوگوی هندی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی ناگش کوکونور است. در این فیلم کرتی سورش، آدهی پینیستیتی و جاگاپاتی بابو ایفای نقش می کنند. طرح داستان ساخی (کرتی) را دنبال می کند که ظاهراً برای همه بدشانسی می آورد. پس از مرگ تصادفی نامزدش درست قبل از عروسی آنها، او شروع به آموزش به عنوان یک تیرانداز برای حضور در سطح ملی می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/good-luck-sakhi-2022/

Good Luck Sakhi (2022) - IMDb

زیرنویس فیلم Good Luck Sakhi 2022 این فیلم در آوریل 2019 معرفی شد و اولین کارگردانی کوکونور در سینمای تلوگو را رقم زد. دوی سری پراساد موسیقی را با فیلمبرداری چیرانتان داس و تدوین A. Sreekar Prasad ساخته است. این فیلم در حیدرآباد، ویکارآباد و پونا فیلمبرداری شد و در سپتامبر 2020 به پایان رسید.

Good Luck Sakhi در 28 ژانویه 2022 در سینما اکران شد که چندین بار به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاد. این فیلم با نقدهای منفی منتقدان مواجه شد.

Good Luck Sakhi (2022) - IMDb

زیرنویس Good Luck Sakhi 2022 داستان با سخی یا “بد شانس سخی” در یک پیشنهاد ازدواج شروع می شود. در هنگام ورود، داماد در اثر تلو خوردن اسب مجروح می شود. سپس صحنه با یک آهنگ ادامه می یابد. سپس یک روستایی معمولی را می بینیم، یک مربی تیراندازی به روستای او می آید، جایی که تصمیم می گیرد تعدادی از آنها را برای نمایندگی تیم های تیراندازی آموزش دهد. ساخی در کنار سوری انتخاب می‌شود و ساخی موفق می‌شود در سطح منطقه پیروز شود، اما پس از اینکه تحت تأثیر “عشق” یا بیشتر شبیه احترامی که به مربی خود قائل است، نمی‌تواند به استانداردهای بالاتری ادامه دهد. سخی به مربی خود نوعی کشش دارد اما با او مخالفت می کند و می گوید که این فقط احترام است نه عشق. سپس گلی راجو رابطه بین سخی و مربی را به اشتباه می‌فهمد. روشی که ساخی در مسابقه تیراندازی خود برنده می شود، بقیه فیلم است.

Good Luck Sakhi (2022)

ناگش کوکونور در ابتدا فیلمنامه هریشیکش موکرجی را نوشت. پس از پانزده سال این فیلم اولین فیلم تلوگوی کارگردان شد. کوکونور پس از تماشای او در ماهاناتی، کرتی سورش را می‌خواست. این فیلم به طور رسمی در 27 آوریل 2019 معرفی شد. عنوان Good Luck Sakhi در نوامبر 2019 رونمایی شد.  کیرتی نقش یک دختر روستایی از آندرا پرادش را بازی می کند که ظاهراً برای همه بدشانسی می آورد. پس از مرگ تصادفی نامزدش درست قبل از عروسی آنها، او شروع به آموزش به عنوان یک تیرانداز برای شرکت در سطح ملی می کند.

اولین برنامه فیلمبرداری از آوریل 2019 در حیدرآباد آغاز شد. فیلمبرداری در ویکارآباد و پونا انجام شد. دیل راجو به عنوان مجری در جولای 2019 به تیم تولید ملحق شد. 75 درصد از فیلمبرداری تا نوامبر 2019 به پایان رسید. پس از تعلیق توسط همه‌گیری COVID-19، فیلمبرداری در سپتامبر 2020 از سر گرفته شد و در همان ماه به پایان رسید.

 

دیدگاهتان را بنویسید