دانلود زیرنویس مستند Helvetica 2007 یک فیلم مستند بلند مستقل آمریکایی است که در سال 2007 در مورد تایپوگرافی و طراحی گرافیکی با محوریت تایپ فیس همنام ساخته شده است. این فیلم به کارگردانی گری هاستویت در سال 2007 مصادف با پنجاهمین سالگرد معرفی تایپ فیس در سال 1957 منتشر شد و اولین فیلم محسوب می شود. از سه گانه طراحی توسط کارگردان.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/helvetica-2007/

Helvetica (2007) - IMDb

Hustwit در مورد الهام خود از این فیلم: “وقتی این پروژه را شروع کردم، نمی توانستم باور کنم که چنین فیلمی قبلا وجود نداشته باشد، زیرا این افراد خدایان و الهه ها هستند. کاری که آنها انجام می دهند چیزی فراتر از لوگوها و برندسازی شرکتی است. –آنها نوعي را طراحي مي كنند كه ما هر روز در روزنامه ها و مجلات، روي صفحه و تلويزيون مي خوانيم.

Helvetica (2007) - IMDb

Helvetica اولین بار در جشنواره فیلم South by Southwest در مارس 2007 به نمایش درآمد. این فیلم برای نمایش در مکان های انتخابی مانند مرکز IFC در نیویورک، موسسه هنرهای معاصر لندن، مرکز فیلم Gene Siskel در شیکاگو و Helvetica در سال 2008 نامزد جایزه Truer Thorer از Independent Spirit شد.

Helvetica (2007) - IMDb

گروه‌ها و نوازندگانی که در ساخت موسیقی متن این مستند مشارکت داشتند عبارتند از Four Tet، The Album Leaf، Kim Hiorthøy، Caribou، Battles، Sam Prekop از The Sea and Cake، و El Ten Eleven.

دیدگاهتان را بنویسید