دانلود زیرنویس فیلم Hey Sinamika 2022 هی! Sinamika یک فیلم کمدی عاشقانه به زبان تامیل هندی به نویسندگی مادهان کرکی و کارگردانی بریندا است. این فیلم که توسط استودیو جیو و استودیو گلوبال وان تهیه شده است، بازیگرانی چون دولکور سلمان، کاجال آگاروال و آدیتی رائو هیدری به ایفای نقش می پردازند. این پروژه با موسیقی ساخته شده توسط Govind Vasantha و فیلمبرداری توسط Preetha Jayaraman، تولید را در مارس 2022 آغاز کرد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/hey-sinamika-2022/

Hey Sinamika 2022 Movie Release Date, OTT, Cast, Story, Budget, Songs - The  SportsGrail

زیرنویس فیلم Hey Sinamika 2022 در ژانویه 2020، گزارش شد که استودیو جیو با بریندا، طراح رقص، قرارداد امضا کرده است تا اولین کارگردانی خود را از طریق یک فیلم کمدی رمانتیک با حضور دولکور سلمان، آدیتی رائو هیدری و کاجال آگاروال در نقش های اصلی انجام دهد. این فیلم با عنوان هی سینامیکا، برگرفته از آهنگی از مانی راتنام O Kadhal Kanmani (2015)، در رویدادی در چنای در اواسط مارس 2020 عرضه شد. مدهان کرکی به عنوان داستان، فیلمنامه، دیالوگ ها و ترانه نویس فیلم شناخته شد. در حالی که گوویند واسانتا و پریتا جایرامان به ترتیب به عنوان آهنگساز و فیلمبردار موسیقی فیلم اعلام شدند.

Hey Sinamika' trailer out: Kajal Aggarwal-starrer focuses on complicated  love and friendship – WATCH! | Regional News | Zee News

زیرنویس Hey Sinamika 2022 فیلمبرداری در چنای پس از مراسم پرتاب آغاز شد و فیلمسازان K. Bhagyaraj و Mani Ratnam کارگردانان مهمان برای اولین پلان بودند. بازیگران زن سوهاسینی و خوشبو، دوستان نزدیک بریندا، نیز در اولین شات با دست زدن به تخته کلاف شرکت کردند. فیلمبرداری فیلم در چنای با سلمان و حیدری در مارس 2020 ادامه یافت تا اینکه در نتیجه همه‌گیری COVID-19 در هند متوقف شد. فیلمبرداری فیلم در اوایل نوامبر 2020 با پیوستن کژال آگاروال پس از عروسی به مجموعه فیلم‌برداری دوباره آغاز شد. فیلمبرداری این فیلم در اواخر دسامبر 2020 در چنای به پایان رسید.

Hey Sinamika (2022) Release Date, Cast, 320kbps Songs and Latest Updates –  Daily Movie Mania

Hey Sinamika اکنون قرار است در تاریخ 3 مارس 2022 به سینماها اکران شود. در ابتدا قرار بود این فیلم در 12 فوریه 2021 به عنوان ویژه روز ولنتاین اکران شود، اما به دلیل همه‌گیری کووید-19 در هند به تعویق افتاد. دفعه بعد، فیلم قرار بود در جولای 2021 اکران شود، اما دوباره به دلیل فیلمبرداری آن به تعویق افتاد. دفعه بعد، فیلم تاریخ اکران خود را دسامبر 2021 تعیین کرد اما دوباره به تعویق افتاد. سپس این فیلم قرار بود در 25 فوریه 2022 اکران شود، اما دوباره به همان دلیل به تعویق افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید