دانلود زیرنویس فیلم Just Swipe 2021 ونسا همیشه در دنیای دوستیابی با مشکلاتی روبرو بوده است، اصلا مهم نیست که اکنون در خانه خود محبوس شود. او به زودی متوجه می‌شود که چقدر می‌توانید با قرار ملاقات از طریق وب‌کم کنار بیایید، اما آیا عشقی که او احساس می‌کند حقیقت دارد یا فقط یک نسخه تحریف شده از واقعیت است؟

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/just-swipe-2021/

زیرنویس فیلم Just Swipe 2021 زمانی شروع می‌شود که ونسا (سویتین) در دنیای دوست‌یابی دچار مشکل شده است، جایی که بهترین دوستانش دونا (پرز) و مایلز (ماپا) همیشه در اطراف او بودند، در حالی که به او اشاره می‌کردند که چگونه او همیشه حساس می‌شود. هنگامی که همه‌گیری شیوع پیدا می‌کند، ونسا همچنان خود را تنها می‌بیند و تنها با تماس‌های ویدیویی همراهش می‌شود.

Just Swipe (2021) - IMDb

وقتی ونسا به دنیای دوستیابی ویدیویی روی می آورد، با براندون (لیپر) مردی آشنا می شود که شبیه مردان معمولی او نیست، اما این دو شیمی دارند که او می خواهد در اطرافش باشد.

Just Swipe (2021) YIFY - Download Movie TORRENT - YTS

زیرنویس Just Swipe 2021 صحنه دوستیابی همه‌گیر را به فیلم‌ها می‌آورد، زیرا می‌بینیم که چگونه چند غریبه در طول قرنطینه‌ها عاشق یکدیگر می‌شوند، زیرا آنها مجبورند از طریق مکالمات وب‌کم با یکدیگر آشنا شوند. جایی که جستجو برای عشق همیشه ایده جالبی برای یک فیلم عاشقانه خواهد بود، با دیدن اینکه چگونه دو جنبه متفاوت شناخت یک نفر وجود دارد، که نیمی از هیجانات دخیل در قرار ملاقات است. جایی که می‌توانیم جنبه‌ی منفی چیزها را پیدا کنیم، استفاده از همه‌گیری به‌عنوان ابزار طرح داستان، فشار دادن آن به گلوی ما در فیلم، در هر صحنه، بازی کردن آن برای افرادی که خانه‌های خود را ترک نمی‌کردند سخت بود. برگردیم به نکات مثبت، باید در مورد اجراهایی صحبت کنیم که جودی سویتین و دیوید لیپر هر دو عالی هستند و شیمی راحت خوبی را در سرتاسر نشان می‌دهند، در حالی که بازیگران حمایت کننده نیز خنده زیادی دریافت می‌کنند. با حذف یک جنبه منفی فیلم، فیلم عاشقانه ای را دریافت می کنیم که تمام قلب و روح را برای لذت بردن از همه چیز دارد، همراه با سگ استیو، که هر بار که او را می بینید، شما را وادار می کند که هول شوید.

دیدگاهتان را بنویسید