دانلود زیرنویس فیلم Laughter 2020 خنده یک فیلم درام کانادایی به کارگردانی مارتین لاروش است که در سال 2020 منتشر شد. در این فیلم لانه لابرش دور در نقش والری، زنی که تنها بازمانده قتل عام در زادگاهش چندین سال قبل در بحبوحه جنگ داخلی بود، بازی می کند. اگرچه او با موفقیت زندگی خود را با شغل در خانه مراقبت های طولانی مدت و یک رابطه عاشقانه جدید با گابریل (الکساندر لاندری) بازسازی کرده است، اما هنوز هم با گناه بازمانده دست و پنجه نرم می کند تا اینکه ژان (میشلین لانکتوت)، یک بیمار جدید به بیمارستان می رسد. خانه، دیدگاه جدیدی به زندگی به او می دهد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/laughter-2020/

LAUGHTER Is a Strange and Moving Portrait of Survivor's Guilt - Nerdist

زیرنویس فیلم Laughter 2020 از بازیگران این فیلم نیز می‌توان به سیلو دراپو، کریستین بولیو، کاترین پرولکس-لما، ژان سباستین کورشن، اِولین رومپر و اِولین دو لا شنلیِر اشاره کرد.

این فیلم در تاریخ 31 ژانویه 2020 در سینماها به نمایش درآمد. در 7 آوریل، در حالی که تقریباً تمام پخش فیلم در کانادا به دلیل همه‌گیری COVID-19 در کانادا به حالت تعلیق درآمد، فیلم به عنوان یک تبلیغ ویژه یک روزه توسط توزیع‌کننده آن، Maison 4:3، برای پخش آنلاین رایگان در دسترس قرار گرفت.

Laughter (2020) - IMDb

زیرنویس Laughter 2020 برای Le Devoir، ژروم دلگادو عملکرد لابرش دور را ستود، اما نوشت که فیلم به طور کلی مملو از حفره‌های داستانی بود، به‌ویژه این واقعیت که محیط فیزیکی و اجتماعی فیلم عملاً هیچ اثری از جدا شدن در جنگ را نشان نمی‌داد.

Laughter (2020) - IMDb

آندره دوشن ارزیابی مشابهی را برای La Presse ارائه کرد و از فقدان اطلاعات قابل توجهی در فیلم درباره رویدادی انتقاد کرد که برای جامعه بسیار آسیب زاتر از آنچه در فیلمنامه مشهود بود، انتقاد کرد. او همچنین خاطرنشان کرد که صحنه‌ای کلیدی در فیلم، تک‌گویی مدیر منابع انسانی مرکز مراقبت طولانی‌مدت، به قدری شبیه صحنه‌ای در فیلم تهاجمات بربرها (Les Invasions Barbares) ساخته دنیس آرکاند در سال 2003 بود که او امیدوار بود، اما این کار را نکرد. مطمئن باشید که این صحنه به عنوان ادای احترام عمدی در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید