دانلود زیرنویس فیلم Little Nicholas’ Treasure 2021 چیزی که نیکلاس  بیشتر از همه دوست دارد، بازی با گروه دوستان مدرسه راهنمایی خود، “شکست ناپذیرها” است. شایان ستایش و در عین حال شیطون، آنها همه نوع ماجراجویی را با هم دارند و زندگی بهتر از این نیست! بنابراین وقتی پدرش ترفیع می‌گیرد و اعلام می‌کند که خانواده در حال نقل مکان به جنوب فرانسه هستند، دنیای او از هم می‌پاشد. نیکلاس کوچولو نمی تواند بدون دوستانش زندگی کند. اما این بسته برنامه ای برای جلوگیری از این جابجایی وحشتناک دارد: شکار گنج!

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/little-nicholas-treasure-2021/

Little Nicholas' Treasure streaming: watch online

زیرنویس فیلم Little Nicholas’ Treasure 2021 در دنیای آرام نیکلاس کوچولو، بابا، مامان، مدرسه، اما بالاتر از همه، گروه دوستان او وجود دارد. آنها شکست ناپذیر نامیده می شوند، اما مهمتر از همه آنها جدایی ناپذیر هستند. حداقل اینطور فکر می کنند.

Little Nicholas' Treasure (2021) | MUBI

زیرنویس Little Nicholas’ Treasure 2021 اما وقتی پدر ترفیع می‌گیرد و اعلام می‌کند که خانواده به جنوب فرانسه نقل مکان می‌کنند، دنیای نیکلاس از هم می‌پاشد. چگونه می تواند زندگی را بدون بهترین دوستانش تصور کند؟ بدون کروسان های آلست، عینک اگنان، شیطنت های کلوتر، دور از بیابان محبوبشان؟ نیکلاس با کمک دوستانش به دنبال گنجی مرموز می شود که به او اجازه می دهد از این حرکت وحشتناک جلوگیری کند.

Little Nicholas' Treasure (2021) - MCU Prime

دیدگاهتان را بنویسید