دانلود زیرنویس فیلم Malnazidos 2020 یک فیلم اکشن زامبی اسپانیایی محصول 2020 به کارگردانی خاویر رویز کالدرا و آلبرتو د تورو است که در جنگ داخلی اسپانیا اتفاق می‌افتد. بازیگران آن میکی اسپاربه، آئورا گاریدو، لوئیس کالخو، آلوارو سروانتس، خسوس کاروزا و ماریا بوتو هستند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Malnazidos 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Malnazidos 2020 داستان آن در سال 1938 و در جریان جنگ داخلی اسپانیا اتفاق می افتد. پس از ظهور زامبی ها در نتیجه استقرار جنگ بیولوژیک توسط نازی شوتزستافل بر روی ساکنان یک دهکده کوچک، نیروهای جمهوری خواه و فرانکوئیست خود را مجبور می کنند که به طور موقت با یکدیگر متحد شوند تا با ارواح مقابله کنند.

زیرنویس فیلم Malnazidos 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس Malnazidos 2020 اقتباسی از رمان شب مردگان 38 اثر مانوئل مارتین فرراس است. این فیلم توسط Telecinco Cinema، Cactus Flower Producciones، Malnazidos AIE، La Terraza Films و Ikiru Films تولید شده است. این فیلم توسط خاویر روئیز کالدرا و آلبرتو د تورو کارگردانی شد، در حالی که فیلمنامه آن توسط جیمی مارکز اولارراگا، آلبرتو فرناندز آرگی و کریستین کونتی نوشته شد.  Ghislain Barrois، Álvaro Augustin، Cristian Conti، Javier Ugarte و Edmon Rochere به‌عنوان تهیه‌کننده شناخته شدند. تیراندازی در کاتالونیا انجام شد.

زیرنویس Malnazidos 2020 - بلو سابتايتل

در ابتدا قرار بود در 22 ژانویه 2021 در اسپانیا اکران شود، اکران به دلیل اختلال COVID-19 به 24 سپتامبر 2021 موکول شد، که باعث شد تمام عناوین سینمای Telecinco در انتظار اکران در سینما کنار گذاشته شوند. دوباره به تعویق افتاد، انتشار آن در نهایت برای 11 مارس 2022 مجددا برنامه ریزی شد.

دیدگاهتان را بنویسید