دانلود زیرنویس فیلم Meet Bill 2007 با بیل ملاقات کنید (که قبلاً با نام بیل شناخته می شد) یک فیلم کمدی محصول سال 2007 به نویسندگی و کارگردانی برنی گلدمن و ملیسا والاک است و آرون اکهارت به عنوان شخصیت اصلی آن بازی می کند و لوگان لرمن، جسیکا آلبا، الیزابت بنکس و تیموتی اولیفانت نقش مکمل را ایفا می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/meet-bill-2007/

زیرنویس فیلم Meet Bill 2007 بیل مردی ناراضی و میانسال است که در پدرشوهرش، بانک آقای جاکوبی کار می کند و هیچکس او را جدی نمی گیرد. او که با مشکلات مربوط به تصویر بدنی دست و پنجه نرم می کند، آب نبات را در خانه و محل کار خود پنهان می کند. ژاکوبی، یکی از ستون‌های جامعه، در حال بررسی یک شهردار است. بیل و همسرش جس در خانه ای زندگی می کنند که توسط پدرش تهیه شده است و از نظر مالی راحت هستند.

بیل سعی می کند از طریق ویتمن ها یک امتیاز دونات بخرد تا خود و همسرش را از امور مالی جیکوبی جدا کند.

Meet Bill (2007) - IMDb

زیرنویس Meet Bill 2007 در مراسم اهدای عمومی خانواده، بیل با «کودک»، نوجوانی که از مدیر مدرسه به دلیل داشتن ماری جوانا محافظت می کند، ملاقات می کند. در سالن، مدیر یک برنامه راهنمایی مدرسه را پیشنهاد می کند، با دیدن جس در حال صحبت با گوینده خبر، چیپ جانسون، کمی مشکوک می شود. او یک دوربین مخفی در اتاق خواب قرار می دهد و به یک سفر شکار مربوط به کار می رود. پس از دیدن ویدئوی تایید رابطه جس با چیپ، بیل با عصبانیت وارد برنامه زنده چیپ شد، او را کتک زد و دستگیر شد.

پس از اینکه نوار جنسی توسط پلیس مشاهده شد، در بانک و جامعه محلی پخش می شود و باعث خجالت بیل و جس می شود. او از ترس این که می تواند پیشنهاد شهردار شدن پدرش را خراب کند، سعی می کند این رابطه و ویدئو را از او پنهان کند.

برادر بزرگتر موفق بیل، سارجنت، او را از زندان آزاد می کند و او با همسرش پل در خانه اش می ماند. در حال دعوا بر سر نوار جنسی با همسرش، به چیپ می روند. پس از اینکه او با جس بداخلاق کرد، بیل دوباره او را کتک زد، دوباره از تلویزیون پخش شد و بیل به عنوان “طرفدار دیوانه” چیپ لقب گرفت. افراد تصادفی اغلب فریاد می زنند “عذرخواهی کن!” در بیل در طول فیلم، اشاره به مشت زدن او به چیپ در حالی که فریاد می زد “عذرخواهی کن!”

Logan Lerman (Meet Bill - 2007) - YouTube

شروع دوباره به شنا به بیل کمک می کند تا ذهنش را پاک کند و او همچنان به راهنمایی بچه ای که او را تحسین می کند، ادامه می دهد. نقشه ای برای به دست آوردن دوباره همسر بیل طراحی شده است. لوسی دختر فروشنده لباس زیر، با بیل معاشقه می کند تا جس را حسادت کند. در همین حال، همچنان در تلاش برای به دست آوردن امتیاز دونات، از آنجایی که صاحبان می خواهند جس را به عنوان شریک زندگی خود ملاقات کنند، لوسی به عنوان همسر او عمل می کند.

بیل برای بازگرداندن زندگی‌اش، شیرینی‌ها را کنار می‌گذارد، وزن کم می‌کند، روزانه شنا می‌کند، به بچه آموزش می‌دهد و تلاش می‌کند جس را به دست آورد. در یک شام خانوادگی، او داوطلب می شود تا برای پیک نیکی که در آن جاکوبی پیشنهاد شهرداری خود را اعلام می کند، آتش بازی بخرد. پس از یک روز پر از سرگرمی، بیل، بچه، لوسی و دوستش به چادرش در حیاط پشتی برادرش برمی‌گردند، جایی که او بلند می‌شود و با دوست لوسی رابطه جنسی برقرار می‌کند.

در پیک نیک زمین گلف، بیل بیش از حد به همسرش و چیپ نزدیک می شود، دستور منع می شود، بنابراین نیروهای امنیتی او را بیرون می کنند. بیل به بچه می گوید که او را در عقب ملاقات کند، اما در حین رانندگی به آنجا تصادف می کند و باعث می شود آتش بازی زودتر منفجر شود. بچه او را با یک چرخ دستی گلف نجات می دهد، او را به بیمارستان می برد، جایی که جس ظاهر می شود، و به او می گوید که در مورد حق رای دادن می داند. بیل در بحث ازدواجشان ناراحتی و بیزاری خود را از وابستگی آنها به پول پدرش نشان می دهد و می گوید “زندگی ما بد است.”

دیدگاهتان را بنویسید