دانلود زیرنویس فیلم Murder! 1930 قتل! یک فیلم مهیج بریتانیایی محصول 1930 به نویسندگی و کارگردانی مشترک آلفرد هیچکاک با بازی هربرت مارشال، نورا بارینگ و ادوارد چپمن است که توسط هیچکاک، همسرش آلما رویل و والتر سی مایکرافت نوشته شده و بر اساس رمان Enter Sir در سال 1928 ساخته شده است. جان ساخته کلمنس دین و هلن سیمپسون. این سومین فیلم کاملاً ناطق هیچکاک بعد از سیاه‌نمایی (1929) و جونو و پیکاک (1930) بود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/murder-1930/

Murder! (1930) - IMDb

در سال 1930، دایانا بارینگ (نورا بارینگ)، بازیگر جوانی در یک گروه تئاتر سیار، در حالی که گیج شده با خون روی لباس‌هایش نشسته است، در کنار جسد کشته‌شده بازیگر جوان دیگری به نام ادنا دروس نشسته است. پوکر برای انجام این قتل استفاده می‌کرد. پاهای دیانا، اما او هیچ خاطره ای از اتفاقات رخ داده در دقایق وقوع جنایت ندارد. تصور می شد دو زن جوان رقیب یکدیگر هستند و پلیس او را دستگیر می کند. دیانا برخی از اطلاعات مهم را عمدا پنهان می کند تا از چیزی در مورد هویت خود محافظت کند. مردی که نامی از او نخواهد برد

Murder! (1930) - IMDb

در محاکمه او اکثر هیئت منصفه مطمئن هستند که او مجرم است. یکی دو نفر احساس می کنند که او ممکن است یک بیماری روانی شدید داشته باشد به این معنی که او واقعاً هیچ خاطره ای از کشتن زن دیگر نداشته است، اما آنها متقاعد شده اند که او هنوز باید به دار آویخته شود. یکی از اعضای هیئت منصفه، سر جان منیر (هربرت مارشال)، یک بازیگر و مدیر مشهور، به نظر می رسد مطمئن است که باید بیگناه باشد، اما به همراه بقیه اعضای هیئت منصفه با ضرب و شتم به عنوان “مجرم” رای می دهد. دایانا زندانی می شود. ، و در انتظار حلق آویز کردن.

Murder! (1930) - The Alfred Hitchcock Wiki

سر جان احساس مسئولیت می کند، زیرا او کسی بود که به دایانا توصیه کرده بود که کار تور را برای کسب تجربه زندگی بیشتر انجام دهد. همچنین معلوم شد که دایانا از کودکی طرفدار او بوده است. او زیباست و به نظر می رسد. سر جان با استفاده از مهارت هایی که در تئاتر آموخته است، بیش از حد صادق و رک است که نمی تواند جنایتکار باشد. مظنونان احتمالی به یکی از بازیگران مرد گروه، هندل فان (اسمه پرسی) می رسد که اغلب نقش های متقابل را بازی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید