وقتی لی آن، که حافظه خود را از دست داده بود، توسط پیرمرد مرموز، عمو، نجات یافت، او تنها یک لباس ارزشمند داشت. آنگ لی که در شهری غریب بود، برای نوجوانان عاشق موسیقی مدال طلا گرفت و کارمند اتاق یخ شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/mysterious-fighter-project-a-2019/

AFM: Swen Gives Lee Min-ho's 'Mysterious Fighter' Early Sequel - Variety

در روز اول کار، اتاق یخی با مرگ عجیب یک گانگستر مواجه شد. لی یونگ، که هم شجاع و هم عاقل است، با موفقیت این راز را حل کرده و یک سری برنامه های خلافکار را برای تصاحب رهبر مواد غذایی گروه Wolong فاش کرده است.

Mysterious Fighter Project A (2019) - IMDb

شرکت حقوقی چند ملیتی، گروه سوئن، «پروژه جنگنده اسرارآمیز B» را که دنباله کمدی اکشن «پروژه جنگنده اسرارآمیز A» با بازی لی مین هو است – حتی قبل از اینکه «پروژه A» در سینماها به نمایش درآید، چراغ سبز نشان داده است.

این فیلم به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین Fame و Swen ساخته شده است و شاهد بازگشت وید مولر استرالیایی در فیلم چینی زبان خواهیم بود.

“پروژه A” که چیزی شبیه به یک داستان اصلی است، با مرد جوان نیمه غرقی شروع می شود که در ساحلی در هنگ کنگ آب می شود و متوجه می شود که مهارت های آشپزی و رزمی کار را دارد و سپس با گروهی از راکت کاران که می خواهند تا رستورانش را تصاحب کند. این فیلم در ژانویه 2018 در هنگ کنگ و برخی دیگر از کشورهای آسیایی اکران خواهد شد. فیلمبرداری “پروژه B” از سه ماهه اول سال 2018 در هنگ کنگ و تایوان انجام می شود.

watch the latest Mysterious Fighter Project (2018) with English subtitle –  iQiyi | iQ.com

لی که به زبان های کره ای و ماندارین صحبت می کند، طرفداران زیادی دارد. او اخیرا اولین آلبوم خود را به عنوان خواننده منتشر کرد و اولین فن میتینگ خود را در تایوان انجام داد. اینها شامل نمایش فیلم اکشن اخیر لی، «تلخ شیرین» بود.

سوئن حقوق جهانی را به جز سرزمین اصلی چین برای «تلخ شیرین» به دست آورد. متعاقباً حقوق جهانی SVoD (سابق چین) را به نتفلیکس فروخت که آن را به زبان ماندارین از اول نوامبر با 22 گزینه زیرنویس و 7 نسخه دوبله شده در دسترس قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید