به گزارش تارگت نیوز و به نقل از gsmarena روزگاری نه چندان دور، زمانی بود که وان پلاس یک شرور کوچک بود که سعی می کرد در قلمرو گوشی های هوشمند نفوذ کند. با موفقیت بازار را با محصولات رقابتی مختل کرد و از آنجا رشد کرد. خوب، نه بدون کمک شرکت BBK، اما با این وجود، این یک داستان موفقیت آمیز است.

امروزه کارل پی، یکی از بنیانگذاران وان پلاس، در تلاش است تا با توسعه برند Nothing، موفقیت خود را در این عرصه تکرار کند. پس از موفقیت نسبی Nothing Phone اصلی (1)، این شرکت اکنون مدل دوم را به بازار عرضه می کند – Nothing Phone (2).

مورد دوم به طور قابل توجهی یک پیشنهاد برتر نسبت به نسخه اصلی است. به حدی که اکنون می تواند شانه ها را با موفقیت با سایر دستگاه های قفسه بالایی مالش دهد. همچنین یکی از معدود تازه واردان به بازار ایالات متحده است، جایی که قیمتی مشابه با OnePlus 11 دارد. هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند که ارزش بررسی کردن را دارد.

می‌توانید برگه‌های کامل مشخصات را مقایسه کنید یا ارزیابی ویرایشگر ما را در ویدیوی زیر یا در متن زیر بررسی کنید.

این دو گوشی از نظر اندازه و وزن بسیار شبیه به هم هستند. هر دو از نظر فنی دارای نمایشگرهای 6.7 اینچی با ابعاد 20:9 با اندازه یکسان هستند، اما شکل آنها به طور قابل توجهی متفاوت است. یعنی پنل OnePlus 11 خمیده است، در حالی که پنل Nothing Phone (2) تخت است. این به OnePlus 11 اجازه می دهد تا نسبت صفحه نمایش به بدنه بالاتری داشته باشد، در حدود 89.7٪، در مقایسه با حدود 87.2٪ در Nothing Phone (2) و حاشیه های نمایشگر باریک تر.

این که آیا این به یک طراحی راحت تر و ارگونومیک تر ترجمه می شود یا نه، نوعی ترجیح شخصی است. OnePlus 11 از همه طرف بسیار گردتر است و احساس راحتی در دست را ایجاد می کند. در مقابل، Nothing Phone (2) با ظاهری متمایز و الهام گرفته از آیفون بسیار باکس‌تر است.

Nothing Pgone (2) vs. OnePlus 11

از نظر ساخت و مواد، این دو گوشی دوباره شبیه هم هستند. هر دو دارای صورتحساب مواد درجه یک با شیشه در پشت و جلو و قاب وسط آلومینیومی هستند. اگرچه OnePlus 11 دارای یک مزیت واضح در این رده است، زیرا در مقایسه با IP54 Nothing Phone (2) دارای رتبه حفاظتی IP64 بالاتری است.

OnePlus 11 همچنین دارای Gorilla Glass Victus در فونت و Gorilla Glass 5 در پشت است که نسبت به نسخه بدون نام Gorilla Glass در Nothing Phone (2) اعتماد به نفس بیشتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید