دانلود زیرنویس فیلم Operation Fortune: Ruse de guerre 2022 یک فیلم کمدی اکشن جاسوسی آمریکایی به کارگردانی گای ریچی و نویسندگی ریچی، ایوان اتکینسون و مارن دیویس است. در این فیلم جیسون استاتهام، اوبری پلازا، جاش هارتنت، کری الوز، باگزی مالون و هیو گرانت به ایفای نقش پرداخته اند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/operation-fortune-ruse-de-guerre-2022/

Operation Fortune: Ruse de Guerre Box Office Collection | Hit or Flop

زیرنویس فیلم Operation Fortune: Ruse de guerre 2022 اورسون فورچون، جاسوس فوق‌العاده و تیم عملیاتی او، بزرگترین ستاره سینمای هالیوود، دنی فرانچسکو، را به خدمت می‌گیرند تا در یک ماموریت مخفی به آنها کمک کند تا از فروش یک فن‌آوری جدید تسلیحاتی مرگبار که تهدیدی برای برهم زدن نظم جهانی است، گرگ سیموندز، دلال تسلیحات میلیاردر را متوقف کند.

OPERATION FORTUNE: RUSE DE GUERRE Trailer (2022) - YouTube

زیرنویس Operation Fortune: Ruse de guerre 2022 فیلمنامه توسط ایوان اتکینسون، مارن دیویس و ریچی نوشته شده است. تولید شده توسط Miramax، این پروژه توسط STXfilms توزیع خواهد شد. در دسامبر همان سال، Aubrey Plaza به بازیگران پیوست. در ژانویه 2021، بازیگران با کری الوز، باگزی مالون و جاش هارتنت در نقش‌های فرعی تکمیل شدند. در فوریه 2021، هیو گرانت به بازیگران پیوست.

عکاسی اصلی در 14 ژانویه 2021 با فیلمبرداری در آنتالیا، ترکیه، فارنبرو و قطر آغاز شد. این فیلم که قبلاً با نام Five Eyes شناخته می شد، در سپتامبر 2021 رسماً به Operation Fortune: Ruse de Guerre تغییر نام داد.

Guy Ritchie presenteert trailer voor nieuwe actiefilm 'Operation Fortune:  Ruse de Guerre' - MovieMeter.nl

Operation Fortune: Ruse de Guerre قرار است توسط STX Entertainment در تاریخ نامشخصی منتشر شود. در ابتدا برای انتشار در 21 ژانویه 2022 و 18 مارس 2022 برنامه ریزی شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید