دانلود زیرنویس فیلم Paka (River of Blood) 2021 (رودخانه خون) یک فیلم درام به زبان مالایایی هندی محصول 2021 به نویسندگی و کارگردانی نیتین لوکوز است. در این فیلم باسیل پائولوز در نقش اصلی بازی می‌کند و وینیتا کوشی، نیتین جورج، آبیلاش نایر، خوزه کیژاککان، آتول جان، جوزف مانیکال و ماریاکوتی در نقش‌های مکمل هستند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Paka (River of Blood) 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Paka (River of Blood) 2021 راج راچاکوندا و آنوراگ کاشیاپ تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارند. این فیلم برای اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2021 در بخش اکتشاف به نمایش درآمد. همچنین در جشنواره بین‌المللی فیلم دریای سرخ به عنوان بخشی از بخش مسابقه – 2021 انتخاب شده است.

زیرنویس فیلم Paka (River of Blood) 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Paka (River of Blood) 2021 زن و شوهری در روستاهای مردسالار هند تصمیم می گیرند به چرخه انتقام در کناره رودخانه ای پایان دهند که خون در آن بیشتر از آب است. رود خونخوار گواه همه چیز است.

زیرنویس Paka (River of Blood) 2021 - بلو سابتايتل

عکاسی اصلی فیلم در فوریه 2021 به پایان رسید و کارهای پست پروداکشن در زمان همه گیری کووید-19 انجام شده است. این فیلم انتخاب شد و در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو (TIFF) 2021 در بخش Discovery نمایش داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید