دانلود زیرنویس انیمیشن Poupelle of Chimney Town 2020 از جایی شروع می شود که “داستان اسباب بازی 3” به پایان می رسد، با یک فرار جسورانه از یک زباله سوز خطرناک. می بینید، تشخیص زباله ها از گنج در شهر Chimney همیشه آسان نیست، یک کلان شهر با تخیل غنی بخار، که در آن دودکش ها در افق شلوغ می شوند، آنقدر مه سیاه غلیظ را در هوا آروغ می زنند که یک نسل کامل از مردم شهر پوشیده از دوده دیگر از دیدن آن بازمانده اند. به ستاره ها ایمان داشته باشید تنها استثناء، پسری به نام لوبیچی (آنتونیو رائول کوربو) با سر و کله، همیشه به بالا نگاه می کند و مصمم است به همه ثابت کند که چیزی فراتر از آن «دود دودی» وجود دارد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/poupelle-of-chimney-town-2020/

Poupelle of Chimney Town – Extended Trailer (Japan 2020/12/25, Worldwide  2021) - YouTube

زیرنویس انیمیشن Poupelle of Chimney Town 2020 برای اثبات نظریه‌اش، این گالیله‌ای به اندازه یک نیم لیتری به کمک نیاز دارد، و او آن را در قالب یک دوست بعید می‌بیند که یک شب به طرز جادویی از محل دفن زباله محلی زنده شده است – یک «آدم زباله» که تصمیم می‌گیرد پوپل را صدا کند. این شخصیت مترسک بدبو (که نامش به طور تصادفی بسیار شبیه “poubelle”، کلمه فرانسوی “سطل زباله” به نظر می رسد) ممکن است جذاب ترین همراهان به نظر نرسد، با کلاه چتر شکسته اش، زنگ زدگی. -فک سطلی و شلنگ های لاستیکی آویزان برای مو. اما این کار را به کارگردانی یوسوکه هیروتا و تیم در استودیوی 4 درجه سانتی گراد (“Tekkonkinkreet”) بسپارید – به علاوه جذابیت های صداپیشه تونی هیل، که در “داستان اسباب بازی 4” نیز نقش آفرینی کرد – تا این رد هیولای آشغال را به تبدیل کنند. یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت های انیمیشن سال.

«Poupelle of Chimney Town» که از یک کتاب تصویری محبوب آکیهیرو نیشینو، تصویرگر ژاپنی اقتباس شده است، یک فیلم انیمیشن دوستانه، یک ماجراجویی با انرژی بالا و یک افسانه اجتماعی فوق‌العاده است که همگی در یک داستان جمع‌آوری شده‌اند. لوبیچی با کلاه بالا، پاپیون و شنل بامزه است (به علاوه یک جفت دندان جلویی با فاصله زیاد که نشان دهنده فقدان خون آشام است)، در حالی که پوپل وقتی در هالووین به طور جادویی ظاهر می شود، همه را فریب می دهد، ظاهر سنگفرش شده او به راحتی با یک لباس اشتباه گرفته می شود. در ابتدا.

این پروژه شبیه دیگر تولیدات استودیو 4 درجه سانتیگراد («بچه‌های دریا»، «فورچون به نفع لیدی نیکوکو») نیست، زیرا از یک پوشش مصنوعی خطی بر روی دستگاه‌های دیجیتال سه‌بعدی استفاده می‌کند: CGI که ​​در قالب انیمه‌های سنتی مبدل شده است. . نتیجه ممکن است گاهی اوقات کمی حواس پرت کننده باشد. فریم‌های تکی می‌توانند بسیار زیبا باشند، اما مغز ما فریب نمی‌خورد تا باور کند آنچه را که می‌بینیم با دست ترسیم شده است. شخصیت‌ها مانند عروسک‌های خیمه شب بازی حرکت می‌کنند، گویی توسط رشته‌های نامرئی کنترل می‌شوند، و بافت آبرنگ زنده مانند نوعی فیلتر به نظر می‌رسد. با این حال، این رویکرد کل روش قاب‌بندی فیلم را آزاد می‌کند و به دوربین مجازی اجازه می‌دهد تا 360 درجه حول صحنه بچرخد.

Poupelle of Chimney Town | SPARK ANIMATION 2021

زیرنویس Poupelle of Chimney Town 2020 تماشای چنین سکانس هایی باعث شد آرزو کنم ای کاش 10 ساله بودم – یا بهتر است بگوییم، زمانی که بودم چنین فیلمی در دسترس من بود. من در آن سن دوست داشتم “Poupelle” را دوست داشته باشم، و اگرچه همه چیز برای سلیقه بزرگسالان کمی بیش از حد بد به نظر می رسد (و تقریباً نیم ساعت طولانی است)، نسخه انگلیسی زبان این هفته در ایالات متحده توسط Eleven Arts منتشر شد. هدیه ای به بچه های آمریکایی است. «Poupelle» داستان یک فرد تنها با دیدگاهی نامطلوب را روایت می‌کند که وقتی همه اطرافیانش دروغ بزرگ را می‌پذیرند – در این مورد، چیزی فراتر از شهر Chimney تاون وجود ندارد، اصرار دارد که حقیقت را دنبال کند. لولا (میستی لی) مادر پوپل هشدار می دهد: «متفاوت نباشید». خوشبختانه برای اهداف این داستان، لوبیچی گوش نمی دهد.

و اقدامات بسیار بیشتر از آنچه ممکن است فکر کنید وجود دارد. از زمان ناپدید شدن پدرش، لوبیچی کمی با دوستانش کوتاهی کرده است (دستیابی به قلدرها راحت تر است)، اما به محض اینکه او با پوپل جفت می شود، دائماً با هم دچار مشکل می شوند. مانند افتادن بر روی یک لوله زباله سوز، یا زوم کردن در امتداد یک مسیر ترن هوایی، صحنه گاری از «ایندیانا جونز و معبد عذاب» (یا، برای بچه های امروزی، مانند صحنه آزاد شده توسط CGI در «سفر به سوی» مرکز زمین»). انیمیشن چنین سکانس‌های آدرنالینی را از گرانش رها می‌کند و امکان حلقه‌زدایی بی‌پایان و ترفندهای هیجان‌انگیز را فراهم می‌کند که هیچ دوربین فیزیکی قادر به مدیریت آن نیست.

تماشای چنین سکانس هایی باعث شد آرزو کنم ای کاش 10 ساله بودم – یا بهتر است بگوییم، زمانی که بودم چنین فیلمی در دسترس من بود. من در آن سن دوست داشتم “Poupelle” را دوست داشته باشم، و اگرچه همه چیز برای سلیقه بزرگسالان کمی بیش از حد بد به نظر می رسد (و تقریباً نیم ساعت طولانی است)، نسخه انگلیسی زبان این هفته در ایالات متحده توسط Eleven Arts منتشر شد. هدیه ای به بچه های آمریکایی است. «Poupelle» داستان یک فرد تنها با دیدگاهی نامطلوب را روایت می‌کند که وقتی همه اطرافیانش دروغ بزرگ را می‌پذیرند – در این مورد، اینکه چیزی فراتر از Chimney Town وجود ندارد، اصرار دارد حقیقت را دنبال کند. لولا (میستی لی) مادر پوپل هشدار می دهد: «متفاوت نباشید». خوشبختانه برای اهداف این داستان، لوبیچی گوش نمی دهد.

Review: Poupelle of Chimney Town – The Reel Bits

فیلمنامه (که نیشینو خودش آن را اقتباس کرده و جان ساترلند به انگلیسی ترجمه کرده است) گاهی اوقات می تواند کمی سنگین باشد، اما صداگذاری فوق العاده ای است. این کمک می کند که لوبیچی توسط یک بچه واقعی اجرا شود، و استفن روت مانند پدر گمشده اش برونو، که مرتباً در فلاش بک های نوستالژیک ظاهر می شود، عالی است (او بسیار بزرگ و چاق است، مانند تکه هایی که در آن گوشه مانگا دیده می شود. به عنوان “بارا“). لوبیچی و پوپل در طول راه با یک معدنچی موتورموت ملاقات می‌کنند و حسن مینهاج کمدین اشاره‌ای به این دارد که این شخصیت، «اسکوپ» در ژاپنی اصلی چقدر سرگرم‌کننده بوده است.

بدون شک، چند چیز در ترجمه گم شد. در دو سوم راه، این فیلم یک درس اقتصاد پیچیده در مورد نوعی پول ارائه می دهد که «به مرور زمان پوسیده می شود»، تا توضیح دهد که توطئه گسترده ای که شهر Chimney تاون را به انزوا کشانده است. این یک ایده اصلی است که به فیلمی تبدیل شده است که در حالت ماجراجویی بهتر عمل می کند و توسط یوکی کوجیما و موسیقی ارکستر قوی یوتا باندو جان بخشیده است. هر چقدر هم که بصری می تواند گاهی غنی باشد، موسیقی آن را تپش می زند: شهر دودکش ممکن است برای اکثر افراد یک زندان صنعتی کوچک و خفه کننده از دود باشد، اما برای فرد تنهای خوشبین مانند لوبیچی، مانند یک سمفونی به نظر می رسد و می درخشد. امکان پذیری.

 

دیدگاهتان را بنویسید