دانلود زیرنویس فیلم Profile 2018 نمایه یک فیلم مهیج و هیجانی محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی تیمور بکمامبتوف، بر اساس فیلمنامه ای از بکمامبتوف، بریت پولتون و اولگا خارینا است که بر اساس کتاب غیرداستانی در پوست یک جهادگر اثر آنا ارل ساخته شده است. در این فیلم والن کین، شازاد لطیف، کریستین آدامز، امیر رحیم زاده و مورگان واتکینز به ایفای نقش پرداخته اند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/profile-2018/

نقد فیلم profile (مشخصات 2018) : جهادگر مخفی - فیگار

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در شصت و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم برلین در 17 فوریه 2018 در بخش پانوراما داشت. این فیلم در 14 می 2021 توسط Focus Features در ایالات متحده منتشر شد و نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد.

Profile (2018)

زیرنویس فیلم Profile 2018 به منظور تحقیق در مورد استخدام یک زن جوان اروپایی توسط داعش، امی ویتاکر، روزنامه نگار، پروفایل جدیدی در فیس بوک با نام مستعار ملودی نلسون ایجاد می کند. او یک شخصیت آنلاین از زنی می سازد که اخیراً به اسلام گرویده است.

به زودی بیل، یک جنگجوی داعش از سوریه با امی تماس می گیرد. آنها شروع به صحبت منظم با یکدیگر می کنند و پس از مدتی او شروع به ایجاد احساسات عاشقانه واقعی برای او می کند.

Profile (2018) - IMDb

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس 93 نقد، 60 درصد تایید و میانگین امتیاز 6/10 را دارد. اجماع منتقدان این سایت می‌گوید: «ترفند روایی منحصربه‌فرد زیرنویس Profile  برای پیشبرد فیلم کافی است، اما در نهایت توسط یک طرح مضحک فزاینده غرق می‌شود». بر روی 21 منتقد، که نشان دهنده “بررسی های ترکیبی یا متوسط” است. تماشاگران در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط “B” را در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که PostTrak گزارش داد که 65٪ از مخاطبان به آن نمره مثبت دادند و 37٪ گفتند که قطعاً آن را توصیه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید