دانلود زیرنویس فیلم Rider 2021 سوار یک فیلم اکشن رمانتیک به زبان کانادایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی ویجی کومار کوندا و تهیه‌کنندگی سونیل گودا است. در این فیلم نیکیل گودا آنوشا رای، کشمیرا پردیشی، داتانا، آچیوت کومار و چیکانا در نقش‌های فرعی بازی می‌کنند. این فیلم به زبان تلوگو دوبله شده است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/rider-2021/

Rider Full Movie in Hindi Dubbed 2021 | Nikhil Kumar, Kashmira Pardeshi |  Review & Facts HD - YouTube

زیرنویس فیلم Rider 2021 سوناینا سورش، منتقد Times of India به این فیلم امتیاز 3/5 داد و آن را یک “عاشقانه قدیمی” خواند: “سوار فیلمی است که می‌توانست یک داستان عاشقانه خوب باشد، اما قیمت بیش از حد ماسالا باعث می‌شود تا آن را از دست بدهد، به خصوص با توالی اوج گسترده آن»، سورش افزود. از جنبه فنی، A Sharadhaa از Cinema Express نوشت: “Rider کیفیت تولید بالایی دارد و لوکیشن های مجلل به احساس فیلم می افزایند. هم موسیقی آرجون جانیا و هم فیلمبرداری شریشا کودووالی باعث ارتقای فیلم می شود.”

Rider (2021) Songs List and Lyrics - Lyricsia.com

زیرنویس Rider 2021 موسیقی و موسیقی پس زمینه توسط آرجون جانیا ساخته شده است. شعر توسط ناندیالا راوی و ویجی پراکاش نوشته شده است.تمام آهنگ‌ها توسط ناندیالا راوی و ویجای پراکاش نوشته شده‌اند.

Rider (2021) - Movie | Reviews, Cast & Release Date in delhi - BookMyShow

Jagadish Angadi از Deccan Herald آن را یک “داستان عاشقانه درهم و برهم” احساس کرد و اظهار داشت: “رایدر ما را به یاد پسری بی تجربه می اندازد که در بزرگراه با سرعت زیاد دوچرخه سواری می کند و از مقصد خود بی خبر است.” نقدی مثبت برای فیلم، قدردانی از بازی‌ها و ضریب سرگرمی.

دیدگاهتان را بنویسید