دانلود زیرنویس فیلم Rowdy Boys 2022 آکشی، یک دانشجوی مهندسی، هر کاری را به صورت ناگهانی انجام می دهد، در نگاه اول عاشق کاویا (پزشک باهوش) می شود. به دلیل اتفاقی در کالجش، کاویا تصمیم می گیرد تا رابطه ای زنده با آکشی آغاز کند. همکلاسی او ویکرام (ویکرام ساحیدف) که او را تحسین می کند، عهد می کند که سکوت نکند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/rowdy-boys-2022/

Rowdy Boys Film 2022 Twin Audio Archives HD 720p | Usama Speaks

زیرنویس فیلم Rowdy Boys 2022 یک فیلم درام عاشقانه دانشگاهی به زبان تلوگوی هندی محصول ۲۰۲۲ است که به نویسندگی و کارگردانی سری هارشا کونوگانتی  و تهیه‌شده توسط دیل راجو و شیریش از طریق سری ونکاتسوارا کریشن ساخته شده است. این فیلم اولین Ashish، پسر Sirish برادر Dil Raju و Anupama Parameswaran را در نقش‌های اصلی با موسیقی ساخته شده توسط Devi Sri Prasad نشان می‌دهد. این فیلم در 14 ژانویه 2022 در سینما اکران شد.  نقدهای متفاوت تا منفی از سوی منتقدان دریافت کرد اما در باکس آفیس نسبتاً موفق بود

Rowdy Boys Box Office Collection | Day Wise | Hit or Flop - BoxofficeDiary

زیرنویس Rowdy Boys 2022 در مارس 2020 برای ایفای نقش بازیگر نقش اول زن انتخاب شد. راهول راماکریشنا برای ایفای نقش در این فیلم مورد نظر قرار گرفت، اما نتوانست به فیلم بپیوندد زیرا مشغول کار با RRR بود. بعدها، راچا راوی برای ایفای این نقش انتخاب شد. کومالی پراساد در گفت‌وگو با Deccan Chronicle درباره بازی در این فیلم گفت: «من جراح دندان‌پزشکی واجد شرایط هستم، بنابراین فیلم‌برداری برای صحنه‌هایی که پزشکان و برادری پزشکی در آن حضور دارند، تجربه‌ای عالی بود. در واقع، هنگام فیلم‌برداری برای صحنه‌های دانشگاه دچار نوستالژی شدم. “.

فیلمبرداری در ژانویه 2020 آغاز شد و در 13 اکتبر 2021 پس از فیلمبرداری آهنگ “Date Night” که توسط Jani Master طراحی شده بود، به پایان رسید. کارگردان کونوگانتی در صحبت درباره ایده این فیلم فاش کرد که این فیلم الهام گرفته از اتفاقی در دوران دانشگاه اوست. او در ادامه گفت: “تجربه‌های شخصی‌ام در زندگی آکادمیک مرا برای نوشتن الهام‌بخش پسران بداخلاق قرار داد. داستان ترکیبی عالی از کمدی، دوستی، درگیری‌های گروهی، سوء تفاهم، درگیری‌های نفسانی و البته عشق است. این فیلم خاطرات خوبی را زنده می‌کند. از زندگی دانشگاهی و برای کسانی که هنوز در دانشگاه هستند، به شما می‌گوید که این روزها ارزشمندترین روزهای زندگی شما هستند. فکر می‌کنم همه ما این خاطرات را داریم زیرا این یک مرحله از احساسات مختلط است».

Rowdy Boys (2022) - IMDb

این فیلم نقدهای منفی منتقدان را دریافت کرد، اگرچه بازی بازیگران اصلی را ستود اما داستان، روایت و نیمه دوم را نقد کرد. Pinkvilla به فیلم امتیاز 2.5/5 داد و نوشت: “موسیقی همه جانبه DSP این داستان عاشقانه عمومی و بی مزه را نجات می دهد”. 123 تلوگو به این فیلم امتیاز 2.75/5 داد و نوشت: “پسرهای بداخلاق یک درام دانشگاهی است که پیچ و خم های زیادی ندارد. آشیش ردی اولین بازی خوبی دارد و نیمه اول خوب است. اما نیمه دوم کسل کننده و فقدان یک بازی قوی است. داستان یک نقطه ضعف است. جوانان ممکن است به فیلم وصل شوند زیرا عناصر مرتبط را ارائه می دهد. فقط با کم توقع وارد شوید و از این عاشقانه دانشگاهی لذت ببرید.”

Sangeetha Devi K از The Hindu از موسیقی Devi Sri Prasad قدردانی کرد و نوشت: “بزرگترین مشکل در مورد Rowdy Boys این است که می تواند شما را به یاد مجموعه ای از فیلم های قدیمی تر بیاندازد، تا جایی که مانند مجموعه ای از سکانس های الهام گرفته شده به پایان می رسد. یک منتقد از Eenadu خط داستان و شیمی بین سرنخ ها را در حالی که فیلمنامه را نقد می کرد تحسین کرد.

دیدگاهتان را بنویسید