دانلود زیرنویس فیلم Seetharama Kalyana 2019 یک فیلم درام اکشن هندی به زبان کانادایی محصول سال ۲۰۱۹ به نویسندگی و کارگردانی هارشا و تهیه‌کنندگی آنیتا کوماراسوامی تحت پرچم فیلم‌های Channambika است. این فیلم دارای یک گروه بازیگری با نیکیل کومار و راچیتا رام در نقش‌های اصلی است. بازیگران مکمل عبارتند از R. Sarathkumar، P. Ravi Shankar، Madoo، بازیگر بالیوود Sanjay Kapoor که اولین بازی خود را در کانادا انجام داد،  Bhagyashree، Adithya Menon، Chikkanna، Sadhu Kokila در میان دیگران.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/seetharama-kalyana-2019/

Watch Seetharama Kalyana Full HD Movie Online on ZEE5

زیرنویس فیلم Seetharama Kalyana 2019 اعضای فنی فیلم شامل آنوپ روبنس در نقش آهنگساز موسیقی، سوامی است. جی به عنوان فیلمبردار، گانش به عنوان تدوینگر و رام-لاکشمن به عنوان طراح رقص بدلکاری.

این فیلم در 25 ژانویه 2019 مصادف با تعطیلات روز جمهوری اکران شد. این حرکت بازسازی فیلم تلوگو Rarandoi Veduka Chudham محصول 2017 است. گزارش شده است که حقوق دوبله هندی فیلم به مبلغ 5.5 کرور فروخته شده است.

Seetharama Kalyana - Single by Anup Rubens | Spotify

زیرنویس Seetharama Kalyana 2019 داستان در یک روستا به عنوان داستان دو دوست صمیمی ناراشیما و شانکار آغاز می شود. ناراشیما خانواده بزرگی دارد و یک روز خواهر بزرگترش میرا نامزد می کند. ده روز قبل از عروسی اش، او فرار می کند و نامه ای از خود به جای می گذارد مبنی بر اینکه مرد دیگری را دوست داشته و برای زندگی با او رفته است. به دلیل سوء تفاهم، شانکار مشکوک می شود و دوستی به دشمنی تبدیل می شود.

Seetharama Kalyana 2019 Official Trailer In Hindi Dubbed Nikhil Kumar,  Rachita Ram - YouTube

داستان بیست و پنج سال به جلو می‌رود، با گیتا، تنها دختر بی‌گناه و به شدت متنعم ناراشیما، که تقریباً در معرض دنیای بیرون قرار نمی‌گیرد. او آرزو دارد به قول مادربزرگش با فردی با ویژگی های شاهزاده ازدواج کند. آریا پسر شانکار در ازدواج دوستانش با دوست گیتا با گیتا آشنا می شود و در همان نگاه اول عاشق او می شود. پس از برخوردهای بازیگوش، راه را از هم جدا می کنند. گیتا در نهایت برای تحصیل به بنگلور، زادگاه آریا می آید. او به سرعت متوجه می شود که آریا در آنجا زندگی می کند و آنها زمان زیادی را با هم می گذرانند و او همه چیز را با او در میان می گذارد. او به او می گوید که علاقه ای به رابطه با او ندارد. آریا او را دوست دارد، اما از ترس طرد شدن، عشق خود را آشکار نمی کند. بعداً آنها با هم وارد بحث می شوند و آریا عشق خود را به او آشکار می کند و از اینکه زندگی او روشن نیست و او همچنان منتظر یک شاهزاده است و نمی داند چه چیزی دارد ناامید است. گیتا با عصبانیت به خانه برمی گردد و از روی عصبانیت پیشنهاد ازدواج توسط پسر عمویش را می پذیرد. بقیه داستان این است که چگونه آریا در نهایت باعث می شود که گیتا او را به عنوان شاهزاده خود بفهمد و اختلافات بین هر دو خانواده را حل کند.

دیدگاهتان را بنویسید