دانلود زیرنویس فیلم Sundown 2021 غروب یک فیلم درام محصول سال ۲۰۲۱ به نویسندگی و کارگردانی میشل فرانکو است. در این فیلم تیم راث، شارلوت گینزبورگ، ایازوا لاریوس، هنری گودمن، آلبرتین کاتینگ مک میلان و ساموئل باتملی ایفای نقش می‌کنند. داستان درباره مردی ثروتمند (راث) است که پس از مرگ مادرش سعی می کند خانواده اش را در تعطیلات رها کند. این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم ونیز در 5 سپتامبر 2021 داشت و در 28 ژانویه 2022 توسط خیابان بلیکر در ایالات متحده اکران شد. فیلم با بازخوردهای کلی مثبت روبرو شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/sundown-2021/

SUNDOWN | Official Trailer | Bleecker Street - YouTube

زیرنویس فیلم Sundown 2021 نیل بنت، مردی آرام اهل لندن، به همراه خواهرش آلیس و دو فرزندش، کالین و الکسا، در تعطیلات در آکاپولکو هستند. آنها در یک هتل مجلل اقامت می کنند و در رستوران های شیک غذا می خورند. روز به روز، خانواده در انواع فعالیت های سرگرم کننده شرکت می کنند. نیل اما سرگرمی ندارد.

از طریق تلفن به آلیس می گویند که مادرش در بیمارستان است. بلافاصله خانواده برای رفتن به خانه آماده می شوند. در راه فرودگاه، آلیس یک تماس دوم دریافت می کند. مادرش فوت کرده است. آلیس در حالی که نیل آرام است به گریه می افتد. در فرودگاه، نیل می گوید که پاسپورت خود را در هتل گذاشته است. خانواده بدون او می روند.

نیل در مورد پاسپورت دروغ گفت. در واقع، او تصمیم گرفته است حداقل برای چند روز آینده در آکاپولکو بماند. او با یک راننده تاکسی به نام خورخه کامپوس دوست می شود که او را به یک هتل کوچک می برد. نیل وقت خود را با غذا خوردن در رستوران های ارزان و بازدید از ساحل می گذراند. از طریق تلفن، او به درخواست آلیس برای بازگشت به خانه توجهی نمی کند.

Sundown (2021) - IMDb

زیرنویس Sundown 2021 نیل شروع به قرار ملاقات با یک محلی دوستانه به نام برنیس می کند. یک روز، او به اتاقش برمی گردد تا ببیند وسایلش گم شده اند، احتمالاً دزدیده شده اند، اما هیچ احساسی نشان نمی دهد. روز بعد، نیل در حین معاشرت با برنیس، شاهد تیراندازی از راه دور می‌شود، اما بی‌تفاوت می‌ماند.

خانواده بنت بسیار ثروتمند هستند زیرا در تجارت فرآوری گوشت فعالیت می کنند. آلیس به آکاپولکو باز می گردد و با نیل به دلیل اینکه او را در زمان سختی رها کرده است، مقابله می کند. نیل پس از صحبت در مورد تجارت خانوادگی، سندی را امضا می کند که دارایی و ارث خود را در حضور وکیل خانواده، ریچارد، واگذار می کند. آلیس در راه خود به فرودگاه توسط جنایتکاران عادی که توسط خورخه سوار ماشین می شوند مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و کشته می شود. پلیس نیل را دستگیر می کند و معتقد است که او دستور ترور را صادر کرده است. نیل با اطلاع از مرگ خواهرش اشک می ریزد. نمایندگان او از راه می رسند و به او می گویند که شرکت اکنون متعلق به اوست.

Sundown (2021) - IMDb

پس از اینکه ریچارد او را از زندان بیرون می‌آورد، نیل به اتاق هتل خود باز می‌گردد. او به دیدن برنیس و گذراندن وقت در ساحل ادامه می دهد. ریچارد، کالین و الکسا در اتاقش با او روبرو می شوند. الکسا با یک بطری شیشه ای به سر نیل می زند. بعداً، نیل حقوق شرکت خانوادگی کالین و الکسا را امضا کرد. نیل در ازای آن یک مستمری ماهانه و 100000 یورو به عنوان پیش پرداخت دریافت خواهد کرد. پس از جلسه، نیل به برنیس باز می گردد.

چند روز بعد، نیل از پله‌ها پایین می‌افتد. برنیس او را به بیمارستان می برد، جایی که متوجه می شود نیل سرطان مغز دارد. پس از اینکه برنیس در کنار او به خواب می‌رود، نیل او را رها می‌کند و شبانه به تنهایی در خیابان‌های مکزیکوسیتی قدم می‌زند. فیلم ناگهان از چهره غمگین او به صدای امواج ساحل، آفتاب خیره کننده، و لباس ها و کفش هایی که نیل شب قبل پوشیده بود، بر روی صندلی خود با یک آبجو در همان نزدیکی رها شده بود، قطع شد.

دیدگاهتان را بنویسید