دانلود زیرنویس فیلم The Hunchback of Notre Dame 1982 گوژپشت نوتردام یک فیلم تلویزیونی درام عاشقانه آمریکایی محصول سال ۱۹۸۲ است که بر اساس رمان ویکتور هوگو در سال ۱۸۳۱ ساخته شده است. محل فیلمبرداری استودیو پاین وود انگلستان بود. کارگردانی آن را مایکل تاچنر و آلن هیوم بر عهده داشتند و نورمن روزمونت و مالکوم جی کریستوفر تهیه کنندگی آن را بر عهده داشتند. بازیگرانی چون آنتونی هاپکینز، درک جاکوبی، لسلی آن داون و جان گیلگود به ایفای نقش پرداختند. این فیلم به عنوان بخشی از مجموعه طولانی مدت Hallmark Hall of Fame تولید شد و در 4 فوریه 1982 از شبکه CBS پخش شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-hunchback-of-notre-dame-1982/

The Hunchback of Notre Dame (1982) | Radio Times

نسخه ۱۹۸۲ گوژپشت نوتردام یک فیلم آمریکایی بود که برای فیلم تلویزیونی ساخته شد. 4 سال پس از انتشار نسخه 1977 در ایالات متحده در سال 1978 ساخته شد. این بخشی از مجموعه تالار مشاهیر Hallmark است. آنتونی هاپکینز و درک جاکوبی در نقش کوازیمودو و فرولو بازی کردند. بیشتر بازیگران این فیلم را بازیگران بریتانیایی تشکیل می دهند.

HunchbackOfNotreDame1982.jpg

این فیلم تقریباً مانند نسخه 1939 اما بدون شاه لوئیس و زاویه مدرنیته و بلای کولی ها در پاریس پخش می شود. و کتاب را کمی بیشتر از نسخه 1939 دنبال می کند، اما تفاوت های زیادی با آن دارد.

The Hunchback of Notre Dame (1982) - Cast & Crew — The Movie Database (TMDB)

 

دیدگاهتان را بنویسید