دانلود زیرنویس فیلم The Ice Demon 2021 کسیوشا به سختی پدرش را به یاد می آورد: زمانی که او کودک بود ناپدید شد. به طور باورنکردنی، او با وجود اینکه در کما است، نشانه هایی از زندگی نشان می دهد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-ice-demon-2021/

The Ice Demon (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم The Ice Demon 2021 مرد با این وضعیت به خانه بازگردانده می شود. همسرش اکنون دوباره ازدواج کرده است. خانواده با بازگشت ارباب سابق خانه دچار آشفتگی می شوند – اتفاقات وحشتناکی در خانه رخ می دهد و مادر کسیوشا شروع به رفتارهای عجیب و غریب می کند … کیوشا شروع به شک می کند که چیزی فوق طبیعی، یخی و بی جان با پدرش به خانه آمده است. . و حالا کسیوشا و ناپدری اش در شرف محافظت از خانواده خود در برابر یک شیطان هستند.

The Ice Demon (2021) - IMDb

زیرنویس The Ice Demon 2021 مردی که گمان می‌رفت مرده بود، پس از 10 سال ناپدید شدن در کما پیدا شد. همسرش که اکنون دوباره ازدواج کرده است و دخترش با بازگشت او و معنای آن برای خانواده‌شان دست و پنجه نرم می‌کنند.

The Ice Demon (2021) - IMDb

از آنجایی که اتفاقات غیرقابل توضیحی رخ می دهد و مردم به طرز عجیبی رفتار می کنند، خانواده شروع به تعجب می کنند که این مرد برای مدت طولانی کجا بود، چرا برگشته است و چه موجود ماوراء طبیعی با او بازگشته است.

دیدگاهتان را بنویسید