دانلود زیرنویس فیلم The Night Before the Strike 1990 «شب قبل از اعتصاب» اثر چانگ یون هیون که پس از انتشار در سال 1990 ممنوع شد و اکنون به صورت دیجیتالی بازسازی شده است، مبارزات کارگران کارخانه را علیه کارفرمایان متخاصم به تصویر می‌کشد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-night-before-the-strike-1990/

ICA | The Night Before the Strike + Q&A

زیرنویس فیلم The Night Before the Strike 1990 این فیلم که توسط گروه فیلم کره‌ای Jangsangotmae ساخته شد – که در سال 1987 برای حمایت از جنبش‌های اجتماعی مترقی تأسیس شد – با نمایش‌های غیررسمی محبوبیت زیادی پیدا کرد و از قضا به یکی از پربیننده‌ترین فیلم‌های مستقل کره‌ای در آن زمان تبدیل شد.

The Night Before The Strike(1990) - YouTube

زیرنویس The Night Before the Strike 1990 این فیلم که در دوران رونق اقتصادی کره پس از المپیک در اواخر دهه 1980 آشکار می شود، کارگران کارخانه مهندسی فلز دونگ سونگ را دنبال می کند که روز و شب برای برآورده کردن تقاضا کار می کنند. در مبارزه با دستمزد کم و رفتار خصمانه، شخصیت‌های اصلی فیلم – گروه اصلی کارگران بخش جوشکاری فورج – در غم خود شریک هستند و همبستگی خود را حفظ می‌کنند.

The Night Before the Strike (1990) — The Movie Database (TMDB)

این گروه تلاش می کند تا یک اتحادیه کارگری تشکیل دهد، اما در این فرآیند، درگیری به وجود می آید که توسط کسانی که از عواقب احتمالی می ترسند آغاز می شود. مدیران شرکت برای شکستن روحیه خود، از تاکتیک‌های فریبنده استفاده می‌کنند و یک goosadae (“محافظ شرکت”) را برای جاسوسی، لیست سیاه و ارعاب اعضای احتمالی اتحادیه استخدام می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید