دانلود زیرنویس فیلم The Phantom of the Open 2021 شبح باز یک فیلم بیوگرافیک درام-کمدی بریتانیایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی کریگ رابرتز است که در مورد سوء استفاده های موریس فلیتکرافت است. فیلمنامه سایمون فارنابی بر اساس بیوگرافی The Phantom of the Open: موریس فلیتکرافت، بدترین گلف باز جهان اثر فارنبی و اسکات موری است. در این فیلم مارک رایلنس، سالی هاوکینز، ریس ایفانس، جیک دیویس، کریستین و جونا لیز، مارک لوئیس جونز و یوهان مایرز به ایفای نقش پرداخته اند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Phantom of the Open 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Phantom of the Open 2021 اولین نمایش جهانی خود را در شصت و پنجمین جشنواره فیلم BFI لندن در 12 اکتبر 2021 داشت، و در 18 مارس 2022 در بریتانیا توسط Entertainment One اکران شد. نقدهای مثبتی دریافت کرد.

در می 2020، اعلام شد که کریگ رابرتز کارگردانی این فیلم را بر اساس فیلمنامه‌ای از سایمون فارنبی بر اساس کتاب زندگی‌نامه‌ای او The Phantom of the Open: موریس فلیتکرافت، بدترین گلف باز جهان، بر عهده خواهد داشت. پسر فلیتکرافت، جیمز، به عنوان مشاور مورد استفاده قرار گرفت. در ژوئن 2020، مارک رایلنس به بازیگران فیلم پیوست. در اکتبر 2020، سالی هاوکینز، ریس ایفانس، جیک دیویس، کریستین لیز، جونا لیز، مارک لوئیس جونز و یوهان مایرز به بازیگران فیلم پیوستند و Entertainment One قرار است در بریتانیا توزیع شود.

زیرنویس فیلم The Phantom of the Open 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Phantom of the Open 2021 در جولای 2021، Sony Pictures Classics حقوق این فیلم را در آمریکای شمالی، تایلند، فرانسه و چین به دست آورد. در 3 ژوئن 2022 در ایالات متحده منتشر شد.  The Phantom of Open اولین نمایش جهانی خود را در شصت و پنجمین جشنواره فیلم BFI لندن در 12 اکتبر 2021 داشت.

زیرنویس The Phantom of the Open 2021 - بلو سابتايتل

در جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 91 درصد از 34 نقد منتقد، با میانگین امتیاز 7.20/10 مثبت هستند. اجماع انتقادی این وب سایت بیان می کند: «به رهبری یک عملکرد خیره کننده از مارک رایلنس، The Phantom of the Open یک داستان واقعی عجیب و غریب را به سرگرمی خوشایند تبدیل می کند.»   Metacritic که از میانگین وزنی استفاده می کند، به بر اساس 11 منتقد، امتیاز 65 از 100 را فیلمبرداری کنید، که نشان‌دهنده «بررسی‌های عموماً مطلوب» است.

دیدگاهتان را بنویسید