دانلود زیرنویس فیلم The Pink Cloud 2021 پس از ظاهر شدن یک ابر صورتی سمی و مرموز، جیووانا خود را در آپارتمانی با مردی که به تازگی ملاقات کرده گیر کرده و زندگی او را به گونه ای تغییر می دهد که هرگز انتظارش را نداشت.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-pink-cloud-2021/

The Pink Cloud' Review: Brazil's Effective, Accidental Lockdown Drama -  Variety

زیرنویس فیلم The Pink Cloud 2021 شباهت‌ها به مخمصه جاری در سراسر جهان به اندازه‌ای حیرت‌انگیز است که یک کارت عنوان افتتاحیه حتی به بینندگان اطمینان می‌دهد که سال گذشته عجولانه در تلاشی بی‌سابقه برای بهره‌برداری از همه‌گیری گرفته نشده است. بلکه در سال 2017 نوشته شده است، در سال 2019 فیلمبرداری شده است و بنابراین هرگونه شباهت به رویدادهای واقعی کاملا تصادفی است.

یکی از اولین مناظر فیلم مربوط به زن جوانی است که سگش را در ساعات اولیه صبح راه می‌اندازد، زمانی که با ابر صورتی مه‌مانند روبرو می‌شود که در عرض چند ثانیه باعث می‌شود او در محل مرده بیفتد.

به معنای واقعی کلمه یک شبه، ابر – که منشأ آن هرگز توضیح داده نشده است – در سراسر جهان پخش شده است، جایی که هر کسی را که با آن تماس پیدا کند تنها در 10 ثانیه می کشد. و بنابراین، مردم زمانی برای عکس العمل ندارند، مجبورند هر کجا که هستند غافلگیر شوند و از آن بهترین استفاده را ببرند.

The Pink Cloud (2021) - IMDb

زیرنویس The Pink Cloud 2021 قهرمان‌های گرباس جیووانا (رناتا د للیس) و یاگو (ادواردو مندونسا) هستند، دو غریبه برزیلی که از یک قلاب تنومند از خواب بیدار می‌شوند و به زور زیر یک سقف پناه می‌گیرند – هیچ قدمی از شرم و شرم مجاز نیست. همانطور که زمان بدون پایانی برای قرنطینه پایدار می گذرد، این زوج به هم نزدیک تر می شوند و عاشقانه ای غیر متعارف را آغاز می کنند که مرزهای آنچه را که واقعاً می خواهند آزمایش می کند.

از لحظه‌های آغازین، The Pink Cloud یک فیلم چشم نواز است که چگونه به طور کامل – در عین حال سهوا – حال و هوای سال گذشته را به تصویر می‌کشد. عکس‌های مطبوع خیابان‌های خالی تنها آغاز راه است. این فیلمی پر از آشنایی وهم‌آور است، به‌خصوص اینکه چقدر از مراسم شخصی ما از طریق تماس‌های اسکایپ به عرصه دیجیتال منتقل شده‌اند – به یاد داشته باشید که زوم در سال ۲۰۱۹ چیست – هم برای کار و هم برای تعامل اجتماعی.

اما چیزی که فیلم گرباس را به سطحی فراتر از تصادفی عجیب می برد این است که چقدر به درستی جریان احساسی یک وضعیت قرنطینه واقعی را به تصویر می کشد. اگرچه به نظر می رسد نیازهای اساسی شهروندان برطرف می شود – از طریق لوله های زایمان که توسط یک پهپاد در کنار خانه های همه نصب شده است – با فراگیر شدن تنهایی، پارانویا و ترس، کاهش سلامت روان بیداد می کند.

یکی از دوستان جیووانا به‌طور به یاد ماندنی اظهار می‌دارد: «داروهای ضد افسردگی افراد دیگر را به خانه من نمی‌آورند»، که به دلیل واکنش بی‌عیب دولتی و همچنین این واقعیت که نشانه‌ای از زمان عبور ابر وجود دارد، تشدید می‌شود.

The Pink Cloud review: eerily prescient sci-fi about being stuck in  quarantine - The Verge

اطلاعات نادرست رسانه‌های اجتماعی مانند آتش‌سوزی منتشر می‌شود، جوانان ابراز تاسف می‌کنند که سال‌های شکل‌گیری خود را هدر داده‌اند، در حالی که سالمندان عمدتاً بدون کمک خارجی به حال خود رها می‌شوند. فراتر از تأثیر آشکارا فلج کننده بر سلامت روان و اقتصاد، مردم حتی جنبه های کسل کننده یا خسته کننده زندگی «عادی» را از دست می دهند. اینکه همه این اتفاقات پس از کووید-19 رخ داده اند، نشان دهنده هوش هیجانی فیلمنامه Gerbase است.

حتی تاثیرگذارتر از اینکه گرباس تصویر لحظه‌ای از آشفتگی جهانی را به تصویر می‌کشد، ماهرانه‌ای است که او گذر لغزنده زمانی را که همه ما از مارس 2020 تجربه کرده‌ایم، به تصویر می‌کشد. ویرایش تخصصی ویسنته مورنو جریانی رویایی از زمان ایجاد می‌کند که در آن رابطه جیووانا و یاگو تسریع می‌شود. با این حال، ما هرگز کاملاً مطمئن نیستیم که دقیقاً چقدر زمان گذشته است. چندین مونتاژ ساخته شده فوق‌العاده نشان می‌دهد که تسلیم شدن و بدبینی همراه با لکه‌هایی از طنز تاریک است، و درست مانند زندگی در یک سال گذشته به طور همزمان سریع و کند بوده، فیلم نیز همینطور است.

علیرغم پتانسیل این که عاشقانه مرکزی جذاب یا ساختگی باشد، طبیعت زمینی آن، به کمک یک جفت اجرای فوق‌العاده، تضمین می‌کند که همیشه از نظر عاطفی معتبر باشد. شیمی بین دی للیس و مندونسا در عشق‌های آتشین، پرشور و بحث‌های انفجاری، جهان‌بینی‌های متضاد آنها و تحقیر محض ناشی از آشنایی که باعث ایجاد انبوهی از درام‌های پرشور می‌شود را متقاعد می‌کند. اگرچه محیط محدود تضمین می کند که این پویایی به شدت صمیمی است، شیوه ای که Gerbase از طریق آن زمان در حال گذر را به تصویر می کشد، آن را به روشی بی سر و صدا جاه طلبانه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید