دانلود زیرنویس فیلم The Pirates: The Last Royal Treasure 2022 دزدان دریایی: آخرین گنج سلطنتی یک فیلم ماجرایی و ماجرایی محصول سال 2022 توسط کره جنوبی، کارگردان و بازیگر اهل رینگ کره جنوبی است. و هان هیو جو. دنباله معنوی فیلم The Pirates محصول 2014، این فیلم در مورد ماجراهای دزدان دریایی است که در دریا جمع می شوند و به دنبال گنجینه های سلطنتی هستند که بدون هیچ ردی ناپدید شده اند. در 26 ژانویه 2022 مصادف با تعطیلات سال نو کره ای با فرمت IMAX منتشر شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-pirates-the-last-royal-treasure-2022/

The Pirates: The Last Royal Treasure | Official Trailer | Netflix [ENG SUB]  - YouTube

زیرنویس فیلم The Pirates: The Last Royal Treasure 2022 در باکس آفیس، این اولین فیلم کره ای بود که در سال 2022 در یازدهمین روز اکرانش 1 میلیون بیننده داشت. از 1 مارس 2022، با فروش 10.31 میلیون دلار آمریکا و 1.32 میلیون پذیرش، در بین تمام فیلم های کره ای اکران شده در سال 2022 در جایگاه اول قرار دارد.

در دسامبر 2018، ساخت دنباله فیلم The Pirates در سال 2014 اعلام شد. این فیلم به کارگردانی کیم جونگ هون است که در ابتدا برای بازگشت کیم نام‌گیل و سون ی جین برنامه‌ریزی شده بود و انتظار می‌رفت فیلمبرداری آن در ژوئن ۲۰۱۹ آغاز شود. در مارس 2019، لی کوانگ سو به جای یو هه جین، یکی از بازیگران اصلی فیلم، به بازیگران پیوست. به دلایل مختلف و تضادهای برنامه ای سرنخ های اصلی، فیلمبرداری در می 2019 لغو شد. ده ماه دیگر طول کشید تا تهیه کنندگان فیلمنامه را اصلاح کنند، بازیگران را انتخاب کنند و فیلم را با داستانی جدید شروع کنند.

در مارس 2020 گزارش شد که کانگ هانول در نظر دارد در این فیلم ظاهر شود. هان هیو جو مجدداً با کانگ هانول متحد شد، همانطور که او بازیگری خود را در این فیلم تأیید کرد، که نشان دهنده بازگشت او به سینما پس از دو سال از ایلانگ: تیپ گرگ است. در آوریل 2020، Chae Soo-bin به بازیگران فیلم پیوست. در ژوئن 2020، ترکیب بازیگران فیلم تکمیل شد و قرار بود فیلمبرداری در جولای آغاز شود.

The Pirates: The Last Royal Treasure Review: A Korean Pirate Movie There  Are Tons Of Great Adventure Scenes All The Time | FilmyHype

زیرنویس The Pirates: The Last Royal Treasure 2022 این فیلم در ابتدا قرار بود در تعطیلات جشنواره Chuseok در سال 2021 اکران شود، اما به دلیل COVID-19 در کره جنوبی به تعویق افتاد. در 29 اکتبر 2021، اعلام شد که در تعطیلات سال نو کره ای 2022 در سینما اکران خواهد شد. این فیلم با فرمت IMAX در 26 ژانویه 2022 منتشر شد. در 21 ژانویه، همچنین در قالب‌های 4DX، Superflex G، Superflex، Super 4D و Dolby Atmos در 3 سالن عرضه شد.

The Pirates: The Last Royal Treasure' Korean Netflix Movie Releasing in  March 2022 - What's on Netflix

کیم نا یونگ که برای MK Sports می نویسد، این فیلم را “ماجراجویی های دیدنی دزدان دریایی” نامیده و از عملکرد بازیگرانی که می نویسند، “بازی های بازیگران نیز بی عیب و نقص است” تمجید کرده است. کیم داستان فیلم را “بدیهی” اما نه “خسته کننده” می دانست. کیم وقتی آن را با فیلم قبلی مقایسه کرد، گفت: “این داستان دوم است که ادامه داستان نیست، بلکه اثر دیگری است.” در پایان، کیم اظهار داشت: “اگر اولین فیلم را دیده اید، مقایسه و تماشای آن لذت بخش خواهد بود، و اگر این فیلم را ببینید، لذت بخش است که دوباره به دنبال داستان اول بگردید.” کیم هیون سو. Cine21 در مقایسه این فیلم با نسخه قبلی The Pirates (2014) نوشت: “ترکیب هماهنگ نبردهای دریایی و نبردهای زمینی شدید که بسیار افزایش یافته است، نکته برجسته منحصر به فرد این مجموعه است. کیم در تمجید از بازی بازیگران و سکانس های اکشن اظهار داشت.” کنش ترکیب سه جانبه ایجاد شده توسط کانگ هانول، هان هیو جو و کوون سانگ وو برای جلب توجه کافی است.»

دیدگاهتان را بنویسید