دانلود زیرنویس فیلم The Sundowners 1960 یک فیلم کمدی-درام تکنیکالر محصول 1960 است که داستان یک خانواده دورافتاده استرالیایی در دهه 1920 را روایت می‌کند که بین آرزوهای پدر برای ادامه راه گله‌داری عشایری خود و تمایل همسر و پسر برای اسکان در یک مکان در هم شکسته شده‌اند. در این فیلم دبورا کر، رابرت میچام و پیتر اوستینوف با بازیگران مکمل از جمله گلینیس جانز، دینا مریل، مایکل اندرسون جونیور و چیپس رافرتی بازی می‌کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-sundowners-1960/

The Sundowners (1960) - IMDb

فیلمنامه توسط ایزوبل لنارت از رمان جان کلیری به همین نام در سال 1952 اقتباس شده است. این فیلم توسط فرد زینمان تهیه و کارگردانی شد. در سال 2019، FilmInk آن را در میان “50 وسترن پای گوشت” ذکر کرد.

The Sundowners (1960) - Movies on Google Play

در سی و سومین دوره جوایز اسکار، این فیلم در رقابت برای بهترین فیلم بود، در حالی که کر نامزد بهترین بازیگر نقش اول زن، جانز برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن، زین مان برای بهترین کارگردان، و لنارت برای بهترین نوشته، فیلمنامه بر اساس مواد از یک رسانه دیگر.

Sundowners, The (1960) -- (Movie Clip) Just Another Town - Turner Classic  Movies

پدی کارمودی ایرلندی-استرالیایی (رابرت میچوم) یک گوسفند رانده و قیچی است که به همراه همسرش آیدا (دبورا کر) و پسرشان (مایکل اندرسون جونیور) در مناطق پرجمعیت پراکنده می چرخد. آنها غروب آفتاب هستند، مدام در حال حرکت هستند و هر وقت خورشید غروب می کند چادر خود را برپا می کنند. آیدا و شان می خواهند ساکن شوند، اما پدی هوس سرگردانی دارد و هرگز نمی خواهد برای مدت طولانی در یک مکان بماند. هنگام عبور از میان بوته، خانواده با روپرت ونکر (پیتر اوستینوف) انگلیسی باصفای ملاقات می کنند و او را استخدام می کنند تا به راندن یک گله بزرگ گوسفند به شهر کاوندیلا کمک کند. در طول راه، آنها از یک آتش سوزی خطرناک جان سالم به در می برند.

دیدگاهتان را بنویسید