دانلود زیرنویس فیلم Theal 2022 یک فیلم درام اکشن هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ است که اقتباسی از فیلم کره جنوبی Pietà در سال ۲۰۱۲،  نوشته و کارگردانی هاریکومار در اولین کارگردانی خود و تهیه‌کنندگی KE Gnanavel Raja است. استودیو گرین. در این فیلم پرابهو دیوا و سامیوکتا هگده، با ایسواری رائو، یوگی بابو، شاترو و آرجای در نقش‌های فرعی بازی می‌کنند. موسیقی و موسیقی فیلم توسط C. Sathya ساخته شده است، فیلمبرداری توسط Vignesh Vasu و تدوین توسط Praveen K. L.  این فیلم در 14 ژانویه 2022 در سینماها اکران شد. این فیلم نقدهای منفی منتقدان و تماشاگران را دریافت کرد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/theal-2022/

Theal (2022) Movie Cast, Budget, Hit or Flop, Box Office

زیرنویس فیلم Theal 2022 دورای (پرابهو دوا) به عنوان یک سرسپردۀ بی رحم و خونسرد با یکی از کوسه های قرضی به نام پاولراج (شاترو) کار می کند. همه چیز برای دورای خوب است تا اینکه زنی (Easwari Rao) وارد خانه او می شود و ادعا می کند که او مادرش است. این واقعیت Dorai را به یک مارپیچ می‌فرستد و آنچه بعد اتفاق افتاد، بقیه داستان را می‌سازد.

زیرنویس Theal 2022 موسیقی متن فیلم توسط سی ساتیا ساخته شده است. این اولین همکاری او با Prabhu Deva و Harikumar است. آلبوم موسیقی متن شامل چهار آهنگ نوشته شده توسط Viveka، Uma Devi، Lavarthan و Kiruthiyaa بود. حقوق صوتی توسط Think Music خریداری شد.

Theal Release Date, Star Cast, Trailer, Songs & More - JanBharat Times

M. Suganth از The Times of India گفت: “Theal یک درام شگفت‌انگیز موثر است که با اجراهایی که توجه ما را به خود جلب می‌کند، به خوبی ساخته شده است. بله، بسیاری از تأثیرات احساسی فیلم از نوشتن می‌آید، اما ساخت فیلم به اندازه کافی محکم است».

دیدگاهتان را بنویسید