دانلود زیرنویس فیلم Where the Crawdads Sing 2022 جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند یک فیلم درام آمریکایی است که بر اساس رمانی به همین نام اثر دلیا اونز به کارگردانی اولیویا نیومن بر اساس فیلمنامه ای نوشته لوسی علیبار ساخته شده است. در این فیلم دیزی ادگار جونز، تیلور جان اسمیت، هریس دیکنسون، مایکل هایت، استرلینگ میسر جونیور و دیوید استراثیرن ایفای نقش می‌کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/where-the-crawdads-sing-2022/

Where the Crawdads Sing' Movie: Cast, Plot, Trailer, Release Date and  Everything You Need to Know - Filmy Hotspot

زیرنویس فیلم Where the Crawdads Sing 2022 کیا یک دختر جوان بی‌پایان مدبر است که در مردابی در کارولینای شمالی بزرگ می‌شود. او بعداً مظنون به قتل مردی می شود که زمانی او را تعقیب کرده است.

کیا در اوایل دهه 1950 توسط والدین و خواهر و برادرهای بزرگترش رها می شود و یاد می گیرد که خودش زنده بماند. او توسط دوستش تیت واکر خواندن و نوشتن آموزش داده می شود و عاشق او می شود، اما وقتی او به کالج می رود یک بار دیگر پشت سر می گذارد.

چیس اندروز یک کوارتربک است که کیا را با وعده های ازدواجی که هرگز محقق نمی شود به یک تلاش می کشاند. پس از پایان رابطه آنها، او به او حمله می کند و او به سختی فرار می کند. سپس، در حالی که او دور است، چیس مرده پیدا می‌شود و کیا در یک محاکمه قتل غرق می‌شود، با شواهدی که علیه او به نظر غیرقابل حل می‌رسد.

Where the Crawdads Sing (2022) - IMDb

زیرنویس Where the Crawdads Sing 2022 در 25 ژانویه 2021، اعلام شد که تیلور جان اسمیت و هریس دیکنسون به دیزی ادگار جونز در یک فیلم اقتباسی ساخته شده توسط Hello Sunshine و 3000 Pictures برای Sony Pictures، بر اساس رمان پرفروش دلیا اوونز، Where the Crawdads خواهند پیوست. آواز خواندن. این فیلم توسط اولیویا نیومن بر اساس فیلمنامه ای توسط لوسی علیبار کارگردانی خواهد شد.

در 17 مارس 2021، دیوید استراتایرن به بازیگران فیلم پیوست. در 30 مارس 2021، جیسون وارنر اسمیت به بازیگران فیلم پیوست. در آوریل 2021، گرت دیلاهانت، مایکل هایت، آهنا اوریلی، استرلینگ میسر جونیور و جوجو رجینا به بازیگران پیوستند. در ژوئن 2021، اریک لادین به بازیگران فیلم پیوست.

Where the Crawdads Sing (2022) Movie Review, Details and Release Date »  FilmYT

قرار است در 15 جولای 2022 منتشر شود. قبلاً قرار بود در 24 ژوئن 2022 منتشر شود، قبل از اینکه تا 22 ژوئیه 2022 به تعویق بیفتد، و سپس توسط یک به بالا منتقل شود. هفته تا 15 جولای.

تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه‌سرا آمریکایی، که آهنگ اصلی «کارولینا» را برای این فیلم نوشت و اجرا کرد، گفت که «سال‌ها پیش وقتی کتاب را خواندم کاملاً در [کتاب] گم شد» و «می‌خواست چیزی ترسناک و اثیری خلق کند». زمانی که تریلر تبلیغاتی فیلم برای اولین بار منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید