دانلود زیرنویس فیلم A Violent Man 2020 کریگ فربراس (سران فیلم شرور، عضله، خیزش سرباز پا) بازیگری است که ممکن است فاقد برد باشد، اما حضور غیرقابل انکاری در سینما دارد. او درخششی تقریباً رادیواکتیو با قیافه غول‌پیکر و جولی‌ای‌اش ساطع می‌کند، که با یک باریتونی ساییده‌شده و ایست اند که به ندرت از زمزمه‌ای تهدیدآمیز بلند می‌شود، تقویت می‌شود. این کاریزما در این درام زندان به نویسندگی و کارگردانی راس مک کال که شامل یک صف خسته کننده از صحنه هایی است که در آن استیو مکلسون محکوم دیرینه فیربراس غرغر می کند، می درخشد و مونولوگ هایی پر از مکث های جدی درباره زندگی در زندان و چگونگی آن را می خواند، بسیار پیش می رود. سخت او فکر می کند او است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/a-violent-man-2020/

A VIOLENT MAN Official Trailer (2022) Craig Fairbrass - YouTube

زیرنویس فیلم A Violent Man 2020 به نظر می رسد همه اینها در یک یا دو اتاق در یکی از موسسات اعلیحضرت اتفاق می افتد که به نظر می رسد کاهش بودجه سلول ها را از لامپ محروم کرده است. مقدار متوسطی از نور پس زمینه توسط نواری از پنجره بالا در یک دیوار سیاه تامین می شود. جای تعجب نیست که افسران پشتیبان (SOs) هرگز نمی توانند بگویند که چه خبر است. این محرومیت ها همچنین به زبان زندانیان و افسران حمایتی نیز کشیده می شود، به گونه ای که آنها فقط می توانند به زبان عامیانه زندان صحبت کنند (“آلات”، “سوزنده”، “نخود” و مانند آن) یا کلمه “خره” که در این دنیا آنقدر فراگیر است که عملاً یک ضمیر است.

A Violent Man review – hardnut prison drama is guilty as charged | Movies |  The Guardian

زیرنویس A Violent Man 2020 این یکنواختی کمی با داستان فرعی درباره هم سلولی استیو، مارکوس (استفان اودوبولا) از هم می پاشد، مرد جوانی که برای مدت هفت سال درگیر می شود و او با انزجار از دیگر جنایتکارانی که متقاعد شده اند او یک خبرچین است محافظت می کند. در همین حال، استیو به این فکر می‌کند که آیا درخواست ملاقات با دخترش را بپذیرد، دختری که وقتی به خاطر کشتن مادرش و معشوقش رفت، دختر کوچکی بود.

A Violent Man (2020) - IMDb

جیسون فلمینگ و اولریش تامسن، نوازندگانی که از آن‌ها حمایت می‌کردند، گونه‌های زاویه‌دار خود را به مهمانی می‌آورند تا صف مردان لاغر و چشم مرده را پر کنند، در حالی که رزی شیهی در صحنه اوج به عنوان دختر استیو عالی است. موسیقی بیش از حد اجباری به تماشاگرانی که از قبل تلاش می‌کنند تا بفهمند چه اتفاقی در حال رخ دادن است، کمک نمی‌کند، اما فضای کلاسیک به‌طور عجیبی مسحورکننده است، شاید به این دلیل که – مانند یک حکم زندان – در نهایت شما را خسته می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید