دانلود زیرنویس فیلم Then Barbara Met Alan 2022 سپس باربارا با آلن یک درام منحصر به فرد در BBC2 است که اتفاقات واقعی را دنبال می کند که باربارا لیسیکی و آلن هولدزورث را به مبارزان پیشرو برای حقوق معلولان در بریتانیا تبدیل کردند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/then-barbara-met-alan-2022/

Then Barbara Met Alan, review: a joyously defiant story of how disabled  people rejected pity

زیرنویس فیلم Then Barbara Met Alan 2022 این درام که توسط جک تورن (کمک، گنج ملی) و بازیگر و نویسنده ژنیو بار نوشته شده است، روث مادلی و آرتور هیوز تازه وارد در نقش باربارا و آلن بازی می‌کنند، که اعتراضات شجاعانه و سازمان‌دهی شده‌شان حقوق معلولان را در کانون توجه قرار داده است.

روت مادلی می‌گوید: «من مدت‌هاست که از کار باربارا اطلاع داشتم. “هیچ‌وقت در یک میلیون سال فکر نمی‌کردم بتوانم نقش او را بازی کنم، او خیلی خاص است. فکر می‌کنم واقعا مهم است که افراد بیشتری درباره او بدانند زیرا بسیاری از مردم هنوز نمی‌دانند. او مسیر را برای اطمینان از این ناتوانی دنبال کرد. حقوق جدی گرفته شد. و اطمینان حاصل شود که افراد معلول با هر کاری که در زندگی انجام می دهند حق انتخاب و حقوقی دارند.”

سپس Barbara Met Alan در روز دوشنبه 21 مارس 2022 ساعت 9 شب از BBC2 پخش می شود. سپس این درام یکباره در BBCiPlayer در دسترس خواهد بود. اگر بشنویم که تاریخ پخش در ایالات متحده یا انتشار جهانی وجود دارد، به‌روزرسانی خواهیم کرد.

در اواخر دهه 1980 و اوایل دهه 1990 اتفاق می افتد، سپس باربارا با آلن، داستان زوج واقعی باربارا لیسیکی و آلن هولدزورث را دنبال می کند. این دو ستاره معلول کاباره بودند که برای اولین بار در یک کنسرت در سال 1989 با یکدیگر آشنا شدند. آنها برای کمپینی برای حقوق معلولان متحد شدند و به محرک DAN تبدیل شدند – شبکه اکشن مستقیم، که پشت تعدادی اعتراضات بی باک بود که این موضوع را به درون جامعه کشاند. کانون توجه

نقش باربارا لیسیکی را روث مادلی، بازیگر فیلم The Watch بازی می‌کند. او همچنین در سریال The Accident، Years and Years در BBC1 و سریال موفق ITV Cold Feet حضور داشته است. باربارا می‌گوید: «وقتی این اتفاق می‌افتاد، من بچه بودم و دانستن حقوق من به عنوان یک زن معلول به باربارا بسیار بزرگ است. با معلولیت، همه چیز دعوا است. به دست آوردن هر قطره از آنچه که به عنوان یک انسان حق دارید، یک مبارزه واقعی است. این بخش بزرگی از تاریخ بریتانیا است که بسیاری از مردم درباره آن نمی‌دانند.»

آرتور هیوز. بازیگر نقش آلن هولدزورث در فیلم «آنگاه باربارا با آلن» نسبتاً تازه وارد است، اما نقش‌هایی در فیلم Help، در کنار جودی کامر و استفن گراهام، به‌علاوه «بی‌گناهان» و «پزشکان» داشته است.

Then Barbara Met Alan review | Disability history drama is still vital |  Radio Times

زیرنویس Then Barbara Met Alan 2022 روث می‌گوید: “باربارا چیزهای زیادی است. او یک رهبر، یک مبارز، یک مادر – یک قدرت مطلق است. شما نمی‌توانید شخصیتی مانند او بسازید! آنها به همراه آلن زوج کاریزماتیکی را می‌سازند – خلاق، سرگرم‌کننده و اما آنها کارها را انجام دادند و آن را با شرایط خودشان انجام دادند.

“من با باربارای واقعی آشنا شدم و ترسیدم. بی شرمانه می خواستم بارب از من خوشش بیاید. می ترسیدم فکر کند “نمی توانند کس دیگری را پیدا کنند؟” اما او نمی توانست دوست داشتنی تر از این باشد. یادگیری در مورد آن عالی بود. در آن دوره از زندگی او بازی کردن با او یک افتخار واقعی بود او برای قانونی می جنگید که تمام زندگی من را تحت تأثیر قرار دهد.

“این رویای هر بازیگری است که نقش یک شخصیت شگفت‌انگیز را بازی کند. حتی بهتر از این است که این یک داستان واقعی با این اهمیت بود. مطلقاً هیچ چیز نمی‌توانست من را از انجام آن باز دارد.”

سپس باربارا مت آلن بیش از 30 بازیگر و خدمه معلول و 55 معلول اضافی دارد که برای روث مهم بود: “اغلب در صحنه‌ها، شما تنها فرد معلول آنجا هستید. محاصره شدن توسط افراد زیادی با مجموعه‌ای از معلولیت‌ها چیز دیگری بود. برای مدت طولانی داستان های معلول ناگفته مانده و خلاقان ناتوان پشت سر گذاشته شده اند.

آرتور می‌گوید: “آلن یک موسیقی‌دان، یک فعال حقوق معلولیت و یکی از اعضای بنیانگذار DAN است. او همچنین با نام جانی کرسندو شناخته می‌شود – آلتر ایگوی موسیقی او! رابطه با باربارا پیچیده است. مغناطیس واقعی آنها را به هم نزدیک کرد. آنها در مدت کوتاهی پدر و مادر بودند و DAN را تأسیس کردند. باربارا یک واقع‌گرا با رویکردی عمل‌گرایانه بود. آلن بیشتر یک رویاپرداز بود. رهبران حقوق مدنی بودن، بزرگ کردن فرزند و به دست گرفتن این تأسیسات کار ساده‌ای نبود…

“به محض اینکه انتخاب بازیگران برای آلن منتشر شد، من مستقیماً در آنجا بودم. نقش اصلی برای یک بازیگر معلول نادر است. حقوق معلولیت هنوز به طور کامل به دست نیامده است، بنابراین مهم است که این پیام را زنده نگه داریم. باربارا، آلن و دان چه هستند. به دست آمده بسیار بزرگ بود – همه باید در مورد آن بدانند.”

آرتور با آلن از طریق زوم ملاقات کرد: “آلن در ایالات متحده زندگی می کند، بنابراین ما زوم کردیم. من کاملاً عصبی بودم. من هرگز نقش یک شخص واقعی را بازی نکرده ام. او داستان های بسیار خوبی داشت و طرفدار پرشور همه چیزهایی است که DAN به آن دست یافت. ما موفق شدیم. در تماس بودم؛ او پسر دوست داشتنی است.”

Then Barbara met Alan—how disabled activists led the way in direct action

لیز کار که نقش آسیب‌شناس کلاریسا مولری را در فیلم شاهد خاموش بازی کرد و در حال حاضر در فصل دوم سریال The Witcher در نتفلیکس دیده می‌شود، نقش کوتاهی دارد. او در واقع خودش را بیش از 30 سال جوان‌تر در فیلم «آنگاه باربارا با آلن ملاقات کرد» که در کمپین حقوق معلولیت شرکت کرد، بازی می‌کند.

باربارا لیسیکی (تصویر بالا را با روث مادلی ببینید) یک استندآپ کمدین است که با نام هنری واندا باربارا کار می کرد. او اولین کمدین معلول زن بریتانیایی بود و آلن هولدزورث را در یک کنسرت کاباره هنرهای معلولیت در میلتون کینز ملاقات کرد. او از نام هنری جانی کرسندو استفاده کرد. این زوج با هم صاحب یک بچه شدند و به عنوان مجری و فعال با هم کار کردند.

آنها شبکه اقدام مستقیم افراد معلول را تأسیس کردند و کلیشه های افراد معلول را که در تبلیغات، فیلم ها و خیریه ها استفاده می شود، به چالش کشیدند. آنها برای بیش از 1000 نفر سازماندهی کردند تا تله تله تله تله های خیریه تلویزیونی را که به گفته آنها حمایت از جامعه معلولان است، مسدود کنند. در طول دهه 1990 معترضان DAN جاده ها را مسدود کردند و خود را به اتوبوس ها زنجیر کردند تا صدایشان شنیده شود و در سال 1995 قانون تبعیض معلولان به قانون تبدیل شد. معترضان همچنین در سال 1996 در مقر حزب کارگر تحصن کردند و یک سال بعد خود را به دروازه های داونینگ استریت زنجیر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید