دانلود زیرنویس فیلم Mere Desh Ki Dharti 2022 یک فیلم درام کشاورزی هندی زبان هندی محصول 2022 به کارگردانی فراز حیدر و تهیه کنندگی وایشالی سروانکار تحت عنوان Carnival Motion Pictures،   بخشی از گروه سرگرمی Carnival Group است. این فیلم دارای گروهی از بازیگران دیویندو شارما، آنانت ویدهات، و آنوپریا گوئنکا است و حول دو مهندس و سفر متحول کننده آنها در زندگی می چرخد. این فیلم همچنین واقعیت های خشن کشاورزان در روستاهای هند را به تصویر می کشد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Mere Desh Ki Dharti 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Mere Desh Ki Dharti 2022 مفهوم Mere Desh Ki Dharti توسط دکتر Shrikant Bhasi ابداع شد و داستان و فیلمنامه به ترتیب توسط Neel Chakraborty و Faraz Haider نوشته شد در حالی که Piyush Mishra دیالوگ‌ها را نوشته است. این فیلم قرار بود در 14 آگوست 2020 در سینما اکران شود، اما به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاد. سایر بازیگران عبارتند از: Inaamulhaq، Brijendra Kala، Rajesh Sharma، Atul Shrivastava، و Farrukh Jaffar.  این فیلم برای اولین بار در جشنواره بین‌المللی فیلم جیپور در سال 2022 به نمایش درآمد که در آن برنده دومین فیلم بهترین فیلم شد. در 6 مه 2022 در سینما اکران شد.

دیویندو نقش شخصیت مهندس جوان آجی را بازی می کند که با دوستش سامیر با نام مستعار Anant Vidhaat پس از مواجهه با مشکلاتی در حرفه خود به روستاهای هند می رود. این دو سپس به انقلابی در بخش کشاورزی ادامه می دهند.

زیرنویس فیلم Mere Desh Ki Dharti 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Mere Desh Ki Dharti 2022 به طور رسمی در سال 2020 اکران شد. عکاسی اصلی فیلم در ژانویه 2020 در بوپال، مادهیا پردش آغاز شد. فیلمبرداری در مارس 2020 به پایان رسید. بیشتر صحنه ها در ماه ژانویه در منطقه Sehore در بوپال فیلمبرداری شدند و سپس در بمبئی، ماهاراشترا در فوریه و مارس فیلمبرداری شدند.

زیرنویس Mere Desh Ki Dharti 2022 - بلو سابتايتل

پیش از این قرار بود این فیلم در 14 آگوست 2020 اکران شود، اما به دلیل کووید-19 به تعویق افتاد. اکنون این فیلم در تاریخ 6 مه 2022 در سینماها اکران می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید